مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

شرایط طلاق غیابی از طرف زن

شرایط طلاق غیابی از طرف زن

شرایط طلاق غیابی از طرف زن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته شده است. بسیاری از بانوان هستند که در شرایط نامساعدی از زندگی زناشویی به سر می برند و قصد جدایی از همسر خود را دارند. این زنان برای این که بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند لازم است که تمام قوانین مربوط به طلاق را به دقت مورد بررسی قرار دهند. لازم به ذکر است که این زنان حتی تحت شرایط خاص می توانند به طور غیابی نیز از همسر خود جدا شوند. اما باید نسبت به گرفتن طلاق غیابی از طرف زن اطلاعات خود را با مشورت با یک وکیل حقوقی در اصفهان مجرب و کارکشته افزایش دهند.

شرایط طلاق غیابی از طرف زن | مسیح قاسمی

شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن

شرایط طلاق غیابی از طرف زن چیست؟

در صورتی که مرد خانه خود را ترک کرده باشد زن می تواند به طور غیابی از او جدا شود. یکی دیگر از شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زناین است که مرد در حبس باشد. اگر مرد در زندان باشد و این حبس به بیش از یک سال به طول انجامد زن می تواند از او درخواست طلاق غیابی کند. به هر حال بانوانی که شرایط گرفتن طلاق غیابی را دارند به راحتی و با کسب اطلاعات لازم در این باره می توانند این کار را توسط بهترین وکیل طلاق در اصفهان انجام دهند.
حتی اگر مرد به خارج از کشور سفر کرده باشد نیز زن با توجه به این که شرایط لازم را برای طلاق دارد می تواند از او جدا شود. بهتر است که قبل از هر چیز و قبل از جدایی به طور غیابی ابتدا نسبت به شرایط طلاق غیابی از طرف زن اطلاعات خوبی را کسب کنید تا در این صورت بتوانید مطابق با موقعیت خود از همسر به طور غیر حضوری جدا شوید.
حتی زمانی که مرد و زن قصد جدایی داشته باشند و یکی از طرفین در روز موعود در دادگاه حاضر نشود بازنده محسوب می شود. این موضوع موجب می شود که همسر او بتواند به طور غیابی از او طلاق بگیرد و این موضوع هم یکی از شرایط طلاق غیابی به شمار می آید و دادگاه بدون حضور همسر صیغه طلاق را جاری می کند.

نکته های اساسی در طلاق غیابی از سمت زن

پیش از این که بخواهید طلاق خود را به طور غیابی به جریان بیندازید لازم است که یک سری از نکات خیلی مهم که در این صفحه بیان می کنیم را تحت بررسی قرار دهید:
1- یکی از شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن این است که اگر دارای حق طلاق باشد می تواند به طور غیابی از همسر خود جدا شود.
2- اگر مرد زن را ترک کند و در واقع غیب شود و این مدت به بیش از 4 سال برسد. زن باید در روزنامه های کثیرالانتشار به مدت 1 ماه و در 3 نوبت آگی درج کند. در این صورت اگر به مدت 1 سال از مرد خبری نشود دادگاه رأی را نفع زن می دهد و حکم طلاق غیابی را صادر می کند.
3- در صورتی که مردم به مدت 6 ماه خانه را ترک کند زن می تواند با ارائه مدارک لازم به دادگاه از مرد جدا شود.
4- یکی دیگر از شرایط طلاق غیابی از طرف زن این است که اگر زن و مرد در دوران عقد به سر می برند و مرد زن را بلاتکلیف گذاشته است و زن دارای مدارک و شواهد کافی در این مورد است می تواند به صورت غیابی از همسر طلاق بگیرد.

شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن | مسیح قاسمی

شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن

مزیت های داشتن وکیل برای گرفتن طلاق غیابی

درست است که گاهی اوقات خود بانوان به خوبی می توانند از حق و حقوق خود دفاع کنند اما باید توجه داشته باشید که برخی از افراد هستند که در این عرصه به صورت حرفه ای کار می کنند و این اشخاص وکلایی هستند که در عرصه طلاق فعالیت دارند. شما عزیزانی که قصد دارید نسبت به شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن مطلع شوید بهتر است که با یک وکیل خبره و ماهر مشورت کنید.
یکی از مزیت های داشتن وکیل برای گرفتن طلاق غیابی این است که با وجود این وکیل دیگر نیازی نیست که شما در تمام جلسه های دادگاه حضور پیدا کنید و این وکیل نماینده رسمی شما محسوب می شود. اگر دارای شرایط طلاق غیابی از طرف زن هستید می توانید با مراجعه به یک وکیل مجرب از قوانین این عملکرد اطلاع پیدا کنید. این وکیل می تواند اطلاعات خوبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
مزیت دیگری که با حضور وکیل می توانید به آن پی برید این است که به این ترتیب با توجه به شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن وکیل شما می تواند تمام مرحله های طلاق را به صورت مرتب و منظم و به طور کاملاً قانونی به پیش برد. با وجود یک وکیل ماهر شما می توانید روند و پروسه طلاق غیابی خود را به سرعت به پیش برید.
توجه داشته باشید که وکیل از تمام قانون هایی که بر کشور ما و بر آیین دادرسی در ایران حاکم هستند واقف است و در این زمینه تحصیل کرده است. از این رو می تواند بهترین کسی باشد که شما را در طلاق به صورت غیابی کمک کند. اگر شما هم نسبت به شرایط طلاق غیابی از طرف زن اطلاعات کلی را در اختیار ندارید با توجه به این که می توانید از وکیل خود در این امر کمک بگیرید بهتر است که یک وکیل خود را استخدام کنید تا شما را یاری رساند که هر چه سریع تر به طور غیر حضوری از همسر خود با توجه به موقعیتی که دارید جدا شوید.

مزیت های داشتن وکیل برای گرفتن طلاق غیابی | مسیح قاسمی

مزیت های داشتن وکیل برای گرفتن طلاق غیابی

شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن

باید توجه داشته باشید که شرایط طلاق غیابی از طرف زن در قانون اساسی کشور ما درج شده است و اگر از این موارد آگاه باشید بدون شک می توانید بهترین روش را برای رهایی از زندگی مشترک خود در پیش گیرید. یکی از شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن این است که زن در زندگی خود با مشکلات و سختی های نامتعارف رو به رو باشد. در این صورت می تواند از وکیل خود بخواهد که اقدام به درخواست طلاق غیر حضوری کند. در واقع شرایط گرفتن طلاق غیابی از طرف زن به گونه ای تنظیم شده است که بانوان کشور ما تحت موقعیت های خاص در زندگی بتوانند از همسر خود طلاق بگیرند. اگر به دنبال وکیل هستید میتوانید با مسیح قاسمی تماس حاصل فرمائید. مسیح قاسمی که وکیل ملکی در اصفهان می باشد آماده خدمت رسانی که شما عزیزان می باشد.تماس با وکیل