امور ایرانیان خارج از کشور

انجام امور ایرانیان خارج از کشور

هم میهنانی که امروزه از خاک وطن  دور میباشند جهت انجام امور حقوقی خود در داخل کشور نیازمند وکیل امور ایرانیان خارج ازکشور میباشند تا نسبت به استیفای حقوق ایشان در محاکم قضایی اقدام نمایند .

این اشخاص با توجه به راه اندازی سامانه ثنا در صورت ثبت نام در این سامانه به صورت شخصی و در غیر اینصورت با اعطای وکالت نامه از طریق سفارت خانه های ایران در سایر کشورها میتوانند نسبت به عقد قرارداد وکالت با وکیل مسیح قاسمی اقدام نمایند و ازطریق دیگر راههای ارتباطی با مشاوره ایشان نسبت به طرح دعاوی و دفاع از دعاوی برعلیه ایشان اقدام نمایند.

وکیل مسیح قاسمی مفتخر است با تکیه به قسم کاری و رسالت خود ، با انجام امور ایرانیان خارج از کشور برای بسیاری از هموطنانی که در اقصی نقاط دنیا هستند نسبت به انجام کلیه امور حقوقی و قضایی و اداری ایشان اقدام نموده است و این اطمینان خاطر را به آنان داده است که در هیچ یک از موارد فوق نیازی به حضور ایشان نبوده و در چهارچوب قوانین ایران از هیچ تلاشی برای احقاق حقوق ایشان فروگذار ننموده است. در صورت نیاز به وکیل حقوقی در اصفهان تنها کافیست از طریق شماره های موجود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با وکیل

آیکون فهرست اگر عجله دارید و میخواهید با وکیل مشورت کنید.

آیکون فهرست اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خدمات دارید.

 

تماس با وکیل