مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

وکیل ملکی در اصفهان

مشاوره فوری

جهت ارتباط با وکیل با بهترین مشاوره همین الان تماس بگیرید.

هزینه وکیل خانواده اصفهان | مسیح قاسمی

وکیل متخصص ملکی در اصفهان

وکیل ملکی در اصفهان نقش بسیار مهمی در معاملات مختلف دارد, زیرا در سال‌ های اخیر خرید و فروش املاک افزایش پیدا کرده و برای جلوگیری از ضرر و زیان طرفین معامله کمک گرفتن از یک وکیل ملکی خوب در اصفهان که به وظایف خود در چهارچوب قوانین عمل می کند, ضرورت دارد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره از وکیل امور ملکی در اصفهان با مسیح قاسمی تماس بگیرید. مسیح قاسمی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که به ارائه کلیه خدمات وکالت (وکیل شرکت در اصفهان, وکیل حقوقی اصفهان و …) نیز میپردازد. شما میتوانید برای مشاهده سایر خدمات در ادامه با ما همراه باشید.

نقش وکیل ملکی خوب در اصفهان

دعاوی ملکی به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

دعاوی ملکی حقوقی

دعاوی ملکی حقوقی یکی از انواع دعاومی ملکی می باشد که حجم زیادی از پرونده های حقوقی در دادگاه ها را تشکیل داده است . چند مورد مهم از دعاوی ملکی حقوقی شامل موارد زیر می باشد :

الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی, تجویز انتقال منافع از شخصی به شخص دیگر, تخلیه ی اماکن تجاری, دریافت و درخواست مطالبه ی اجرت المثل , فسخ قراردادهای دارای نقص {البته از دید قانون}, باطل شدن قرارداد در مواردی که در مفاد قرارداد منعقد شده اشکالاتی موجود می باشد و … .

دعاوی ملکی کیفری

معاملات املاک یکی از رویدادهایی است که امروزه زیاد شاهد آن هستیم و می تواند سود زیادی را برای افراد مهیا کند ؛ اما در این بین, برخی اشخاص با هدف کلاهبرداری به این معاملات ورود می کنند و موجب ایجاد مشکلات و چالش های بسیاری می شوند . در این نوع دعاوی عدم آگاهی از قوانین وجود ندارد بلکه فردی با هدف کلاهبرداری پا به میدان  معاملات می گذارد . از جمله نمونه های دعاوی کیفری می تاون به موارد زیر اشاره نمود :

زد و بند در خصوص خرید و فروش‌ها و معاملات دولتی و ارتکاب فساد در این حوزه, خیانت در امانت در خصوص املاک, فروختن اموال به چند نفر به صورت غیر قانونی, تغییر دادن کاربری زمین های کشاورزی بدون اینکه مجوزی دریافت شده باشد و … .

دعاوی ملکی ثبتی

به طور کلی املاک به عنوان اموال غیر منقول شناخته می شوند, بنابراین حتما حتما باید به ثبت برسند ؛ اگر ملکی ثبت نشود می تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند . مثال های مهم دعاوی ملکی ثبتی :

 ابطال سند رسمی به هر دلیلی , دعاوی ثبت در خصوص ابطال اجرائیه ثبتی برای املاک مربوطه , توقیف عملیات اجباری و … .

از آنجایی که امروزه معاملات املاک این قابلیت را دارد که یکی از فعالیت های سودده باشد افراد زیادی  به آن روی آورده اند, اما این فقط یک روی سکه می باشد ؛ در حقیقت دعاوی ملکی پیچیدگی های زیادی دارند و چون از طرفی هم با سرمایه ی شما سروکار دارند, اهمیتشان بیشتر می شود .

همانگونه که ملاحظه فرمودید دامنه ی دعاوی ملکی بسیار گشترده است و آگاه بودن به قوانین  کمک زیادی در جلوگیری از وقوع مشکلات خواهد کرد ؛ در اینجاست که نیاز به یک وکیل متخصص ملکی, به خوبی احساس می شود . یک وکیل ملکی خوب در اصفهان با تسلط کامل به قوانین مربوط به این زمینه و داشتن اطلاعات حقوقی , می تواند یاور شما باشد . در ادامه راجع به این موضوع بیشتر صحبت خواهیم کرد .

برای مشاوره با مسیح قاسمی – وکیل امور ملکی اصفهان – می توانید به صورت تلفنی, آنلاین و یا حضوری اقدام فرمایید .

 

وکیل متخصص امور ملکی در اصفهان

وکیل متخصص امور ملکی در اصفهان به افرادی گفته می شود که از موکل خود در یک زمینه خاص دفاع می کنند. در واقع وکیل موظف است امور حقوقی مربوط به یک شخص را به طور کامل پیگیری کند, وکیل ملکی در اصفهان هم یکی از زمینه های اختصاصی فعالیت این افراد است.
وکیل ملکی به افرادی گفته می شود که تخصص و مهارت بالاتری در زمینه‌ های املاک دارند و به خوبی تمامی قوانین مربوط به مسکن را در بخش ‌های مختلف می شناسند.
با توجه به پیچیدگی های زیادی که در حوزه مسکن وجود دارد و همچنین به دلیل قیمت فزاینده املاک, دعاوی کیفری مختلفی به وجود می ‌آید که لزوم پیگیری این دعواها داشتن تخصص بالا در این حوزه است. به همین جهت برای طرح و دفاع اینگونه دعاوی از متخصصین ملکی استفاده می کنند. چرا که فقط یک وکیل متخصص می تواند دعاوی تصرف عدوانی حقوقی را به گونه‌ای مطرح کند که نتایج خوبی برای موکل خود به دست آورد.

بهترین وکیل ملکی اصفهان

چه زمانی به بهترین وکیل ملکی اصفهان نیاز پیدا می کنید؟

تمامی دعاوی مختلف که در حوزه املاک به وجود می آید, برای حل و فصل آنها نیاز به وکیل ملکی است. چرا که این افراد با داشتن دانش کامل, به شکل قانونی می توانند مشکلات مربوط به این پرونده‌ ها را برطرف کنند.
وکیل دعاوی ملکی اصفهان
با وارد شدن به دعاوی ملکی کیفری و سایر پرونده های ملکی دیگر می تواند از حقوق افراد مظلوم و آسیب دیده دفاع کند و در تمامی مشکلات موجود در زمینه املاک به افراد کمک می کند.
در این بخش به معرفی مهم ترین زمان هایی که به یک وکیل ملکی متخصص در اصفهان نیاز است, می پردازیم:

ادعای خلع ید

زمانی که یک شخص ملکی را که دارای سند رسمی بوده تصرف کند, مالک و صاحب سند می‌ تواند برای تخلیه آن به دادگاه اقامه دعوا نماید. در این شرایط وکیل ملکی می ‌توانند مالکیت صاحب را به راحتی اثبات کند.

پرونده فروش ملک مشاع

برای فروش املاک مشاع رضایت کلیه مالکین لازم است و هر کدام از شرکا در صورت نیاز و تمایل می توانند به دادگاه مراجعه کرده و تقاضای فروش ملک خود را کنند. پیمودن مراحل این پرونده نیز با کمک وکیل در زمانی کوتاه میسر می گردد.

رفع تصرف عدوانی

در مورد تصرف عدوانی, شاکی نیازی به اثبات مالکیت ندارد و تنها موضوع مهم داشتن سابقه تصرف است. این مورد بسیار پیچیده بوده و نیاز به دریافت مشاوره از وکیل برای به دست آوردن نتیجه بهتر است.

ابطال معامله صوری

برخی از افراد برای فرار کردن از دین, اقدام به معاملات صوری می کنند که چیزی از این اموال به طلبکاران نرسد. این معاملات باطل است و با کمک یک وکیل می توانید آنها را اثبات کنید.

ابطال معامله صوری

برخی از افراد برای فرار کردن از دین, اقدام به معاملات صوری می کنند که چیزی از این اموال به طلبکاران نرسد. این معاملات باطل است و با کمک یک وکیل می توانید آنها را اثبات کنید.

الزامات مختص به اخذ پایان کار

دریافت پایان کار برای بسیاری از ساختمان ها اهمیت دارد و بررسی پرونده مربوط به این بخش از پروژه های بزرگ نیاز به تخصص وکلا پیدا می کند.

نقش وکیل ملکی در اصفهان

در حال حاضر که شرایط مسکن دچار نابسامانی های زیاد است, مشکلات مختلفی در زمینه معاملات ملکی دیده می شود که مشورت کردن با یک وکیل قبل از هر معامله ای از اوجب واجبات است. نقش وکیل ملکی زمانی پررنگ تر می شود که دعواهای ملکی مربوط به تصرف عدوانی و ممانعت از حق در میان باشد. در این خصوص وکیل باید به طور کامل با همه قوانین آشنا بوده و بتواند از از حقوق موکل خود دفاع کند. از مهمترین وظایف و نقش وکیل ملکی در اصفهان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
وکیل ملکی در اصفهان | مسیح قاسمی

1- شناخت فروشنده قبل از عقد قرارداد 

2- تنظیم سند رسمی برای معاملات

3- نحوه تقسیم و افراز املاک مشاع

4- تقسیم دقیق املاک بین وراث 

6- حضور در دعاوی کیفری مانند جعل سند

6- آشنایی با شیوه های دریافت مجوز پایان کار

مسیح قاسمی یکی از وکلای با تجربه در زمینه ملک در اصفهان است که به تمامی موارد ذکر شده در این بخش اشراف کامل داشته و می ‌تواند هرگونه مشکل و دعاوی را به بهترین شکل برطرف کند.

معرفی بهترین وکیل ملکی اصفهان

بهترین وکیل ملکی اصفهان باید در حوزه دعاوی ملکی تخصص بالایی داشته باشد و بتواند به نیابت از موکل تمامی وظایف موکل را انجام بدهد. همچنین طی اقدامات قانونی و قضایی یک پرونده را به سرانجام برساند تا در نهایت جلو پایمال شدن حقوق موکل خود را بگیرد. در هنگام انتخاب یک وکیل خوب برای املاک بهتر است به برخی از ویژگی های این افراد توجه داشته باشید: • داشتن تسلط زیاد و کامل به تمامی قوانین ملکی در نقاط مختلف شهر • آشنایی کامل با انواع دعواهای مالی و ملکی و نحوه بررسی این دعواها • توانایی تنظیم سند رسمی برای معاملات مختلف و بررسی تمامی بخش های مهم آن • آشنایی کامل به روش های دریافت مطالبات مختلف در معاملات املاک از جمله: چک, سفته و تمامی قوانین مربوط به هر کدام
بهترین وکیل ملکی اصفهان | مسیح قاسمی

تمامی مواردی که در اینجا گفته شد باید از ویژگی های یک وکیل ملکی باشد؛ اما مهمترین ویژگی یک وکیل خوب, داشتن تجربه است. به همین جهت در هنگام انتخاب یک وکیل ملکی در اصفهان به خصوص برای دعاوی ملکی باید از بهترین وکیل ملکی استفاده کنید, تا در نهایت درصد موفقیت بالاتری را داشته باشید.
مسیح قاسمی یکی از وکلای با تجربه ملکی در اصفهان است که تسلط کامل در زمینه های مختلف حقوقی, کیفری, ثبت امور املاک اراضی و مستغلات و موارد مختلف دیگر دارد. همچنین با همه قوانین و مقررات مربوط به دیوان عالی کشور هم آشنا است. چنانچه برای انجام دقیق پروژه های خود نیاز به استفاده از وکیل ملکی در اصفهان دارید, کافیست که با ما تماس بگیرید.

وکیل دعاوی ملکی در اصفهان

امروزه دعاوی ملکی بخش وسیعی از دعاوی مطروحه در دادگستری ها را در برگرفته است که با توجه به رسیدگی های طولانی مدت در محاکم دادگستری وتاثیر بسزای این دعاوی در حقوق اشخاص لازم است از وکلای متخصص در این زمینه بهره گرفت.

وکیل مسیح قاسمی بعنوان وکیل ملکی در اصفهان با توجه به تخصص و تجربه کاری خود در این زمینه توانسته است ازحقوق بسیاری از افراد که در معرض تضییع قرارداشته است صیانت نماید و مانع از بین رفتن حقوق ایشان گردد .کارکرد عملی ایشان وی را بعنوان وکیل خوب در دعاوی ملکی شناخته نموده است.

در ادامه به برخی از دعاوی ملکی صورت پذیرفته توسط وکیل مسیح قاسمی اشاره میگردد :

-الزام به تنظیم سند رسمی -الزام و اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی -خلع ید و رفع تصرف عدوانی -تفکیک و افراز-ابطال و فسخ قراردادها -الزام به فک رهن -الزام به تحویل مبیع -رجوع از هبه -قلع و قمع بنای مستحدثه -مطالبه وجه التزام قراردادی-مطالبه حسارات و ضرر و زیان قراردادی -اثبات مالکیت – دستور فروش -مطالبه اجرت المثل ایام تصرف -دعاوی تغییر کاربری -دستور فروش اموال مشاعی -و سایر دعاوی

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اصفهان چه قدر است؟

دستمزد یا به عبارتی حق الوکاله ی یک وکیل, به عوامل مختلفی بستگی دارد . هر چه دانش و سابقه ی یک وکیل دعاوی ملکی در اصفهان بیشتر باشد , شانس پیروزی در پرونده بیشتر و در نتیجه حق الوکاله نیز افزایش می یابد ؛ البته به جز میزان تجربه ی کیل, موارد دیگری مثل نوع پرونده , پیچیدگی و میزان سختی آن و … هم در تعیین میزان دستمزد تاثیر بسزایی دارند .

همانطور که گفته شد, مشخص کردن دقیق نرخ وکالت ممکن نیست و برای هر پرونده متغیر خواهد بود . شما می توانید متناسب با بودجه تان وکیل خود را انتخاب کنید ؛ عموما قبل از واگذاری پرونده به وکیل, از میزان حق الوکاله آگاه می شوید و سپس می توانید تصیم بگیرید .

اما توجه داشته باشید, انتخاب وکیل متخصص امور ملکی در اصفهان به شما کمک می کند از حق و حقوق خود مطلع شوید و احتمال پیروزی در پرونده را نیز بسیار افزایش خواهد داد . مسیح قاسمی به عنوان یکی از با تجربه ترین وکلای دعاوی ملکی اصفهان آماده ارایه ی کلیه ی خدمات وکالت به شما شهروندان عزیز می باشد .

 برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره (راجع به موارد مختلف از جمله هزینه وکالت), می توانید با شماره ای که مشاهده می کنید , تماس حاصل فرمایید .

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اصفهان | مسیح قاسمی

نمونه ای از زمانی که نیاز به وکیل ملکی در اصفهان دارید ؟

اینبار قصد داریم تا به زبان ساده تر , نیاز به وکیل ملکی در اصفهان را مطرح کنیم ! تصور کنید که شما مستاجر یک خانه هستید و با صاحب خانه خود به مشکل حقوقی ملکی برخورد کرده اید . چه اتفاقاتی ممکن اس پیش بیاید که به وکیل ملکی در اصفهان مراجعه کنید !؟
1- افزایش اجاره بها , خارج از عرف جامعه و عرف مشخص شده .
2- فسخ قراردادهایی که از منظر قانون, دچار نقص هستند
3- ادعا در خصوص درخواست قبت سند رسمی برای اجاره املاک مربوط
4- ادعای درخواست در اختیار داشتن حق کسب و پیشه و دعاوی مربوط به درخواست و مطالبه سرقفلی
و….
این ها از مواردی است که به طور ساده در زبان عامیانه, ممکن است با انها دست و پنجه نرم کنید و نیازمند وکیل ملکی در اصفهان شوید . پس پیشنهاد می کنیم که بدون درگیر شدن با طرف نمقابل ف درصورت مواجهه با هریک از این موارد با وکیل خود مشورت کنید.

جمع بندی و سخن پایانی

همیشه پرونده هایی که در آن اموال اشخاص درگیر می شود, از اهمیت زیادی برخوردار هستند ؛ حال اگر پرونده, به امور ملکی مرتبط باشد حساسیت بیشتر هم خواهد شد . چراکه پرونده های دعاوی ملکی بسیار پیچیده هستند و حل و فصل آنها نیاز به داشتن اطلاعات حقوقی کافی و آگاهی از قوانین دارد .

شما با مراجعه به وکیل ملکی در اصفهان که تخصصش در امور ملکی است, می توانید شانس پیروزی خود را افزایش دهید . البته لازم به ذکر است که برای یافتن بهترین دعاوی ملکی در اصفهان نباید صرفا به ادعای اشخاص توجه داشت ؛ باید سابقه و تجربه ی وکیل امور ملکی در اصفهان را به خوبی بررسی کنید, سپس پرونده خود را به آنشخص واگذار کنید .

در واقع بهترین وکیل ملکی اصفهان کسی است که علم و دانش خود از ماده و تبصره ها را همراه با تجربیاتش در مواقع لازم به کار می برد تا بتواند پرونده را در بهینه ترین مسیر قرار دهد و در نهایت, بهترین دفاع را به دادگاه ارایه نماید .

فرم تماس

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نسرین خدادادی
نسرین خدادادی
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
پدر من یک ملک ۲۰۰متری داشتن در خیابان عباس آباد اصفهان که برادرم با سو استفاده از سن بالای پدرم اونرو به محضر میبره و ۴دنگ اونرو به اسم خودشون میزنه. الان من میتونم اقدام قانونی برای این کار انجام بدم؟ چون پدرم هم فوت کردن و مدرکی ندارم بابت این مسئله. اگر وکیل ملکی بگیرم میتونه در این مسئله بهم کمکی کنه؟

admin
1 سال قبل

سلام و درود
در خصوص سند زدن ملک بنام بعضی از فرزندان قبل از فوت باید گفت امکان انتقال مال و اموال قبل از فوت اشخاص به فرزندان وجود دارد. در حالی که تقسیم اموال پیش از فوت می تواند منصفانه یا غیرمنصفانه بوده یا همه ی اموال به یک فرزند منتقل گردد و این انتقال ارث محسوب نمی شود و برای این مسئله چون کار کاملا به صورت قانونی انجام شده وکیل ملکی در اصفهان نمیتونه کمکی بهتون بکنه.

تماس با وکیل