مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

وکیل شرکت در اصفهان

هزینه وکیل شرکت اصفهان

وکیل شرکت در اصفهان متخصصانی در حقوق تجارت هستند که وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند که معاملات یک شرکت با قوانین و مقررات شرکت مطابقت دارد. از جمله وظایف وکیل شرکت در اصفهان شامل تهیه اسناد, ارزیابی مشارکت و مذاکره در معاملات است. امروزه پیدا کردن بهترین وکیل شرکت در اصفهان به دغدغه خیلی شرکت های بزرگ تبدیل شده است. مسیح قاسمی یکی از بهترین وکیل امور شرکتها اصفهان می باشد که با برخورداری از تخصص لازم, آماده همکاری با شرکت ها می باشد. علاوه بر آن, آماده ارائه سایر خدمات وکالت در اصفهان (وکیل حقوقی اصفهان, وکیل ملکی در اصفهان و … ) نیز می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

مشاوره فوری

جهت ارتباط با وکیل با بهترین مشاوره همین الان تماس بگیرید.

هزینه وکیل خانواده اصفهان | مسیح قاسمی

امروزه شرکت‌های مختلفی از جمله سهامی خاص, سهامی عام, تعاونی و… در بسیاری از شهرهای کشور از جمله اصفهان در حال فعالیت هستند و طبیعتا در طی فعالیت خود, با مشکلات حقوقی بسیار روبه‌رو خواهند شد. در چنین شرایطی, حضور وکیل شرکت اصفهان می‌تواند به حل مشکلات حقوقی این شرکت‌ها کمک شایانی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می‌کنیم در ادامه این مقاله همراه مسیح قاسمی باشید.

وکیل امور شرکت ها اصفهان

بر اساس آمارهای اعلام شده در چندین سال اخیر, بسیاری از شرکت‌ها درست همانند افراد حقیقی با مشکلات حقوقی بسیار درگیر شده‌اند که باز کردن گره این مشکلات تنها به دست یک فرد متخصص امکان‌پذیر خواهد بود. همانطور که می‌دانید شرکت‌ها از نظر نوع فعالیت, شخصیت شرکا و میزان مسئولیت در انواع مختلفی ثبت شده‌اند بنابراین منطقی است تا برای رسیدگی به مشکلات آنها از وکیل شرکت در اصفهان کمک گرفت که دارای تجربه, مهارت و سابقه کافی در این زمینه هستند و به راحتی بتوانند با تسلط بالای خود به امور حقوقی این دعاوی حقوقی را حل و فصل کنند.

وکیل متخصص امور شرکت ها در اصفهان

در بسیاری از موارد بهتر است پیش از پیچیده شدن پرونده حقوقی شرکت, تمامی اعضا و سهامداران و یا شرکای شرکت‌ها, در ابتدای امر و ثبت شرکت تجاری یا غیر تجاری خود, از یک وکیل شرکت بخواهند تا نظارت دقیقی بر روی امور داشته باشد. مشخص نمودن وظایف کارکنان, انحلال شرکت, تنظیم صورتجلسه‌ها, تعیین نمودن سهم و سود هریک از شرکا و… تنها برخی از مواردی هستند که وکیل شرکت می‌بایست با در نظر گرفتن قوانین خاص حقوقی نسبت به اجرای آنها اقدام کند. حضور این شخص و تسلط بالای وی بر دانش حقوقی سبب می‌شود تا شرکت تازه تاسیس در آینده با مشکلات بسیار کمتری روبه‌رو شود و در صورت بروز مشکل بتوان در سریع‎ترین زمان, پرونده را حل و فصل نمود. حضور وکیل شرکت در اصفهان همچنین در زمان انحلال شرکت نیز بسیار ضروری است چرا که برای منحل نمودن آن می‌بایست مراحل قانونی و مشخصی را طی نمود تا به این ترتیب، بتوان این فرایند را بدون کوچکترین مشکلی اجرا کرد.
بهترین وکیل شرکت در اصفهان | مسیح قاسمی

در هنگام عقد قرارداد با وکیل شرکت می‌بایست تمامی نکاتی که به نظر طرفین دارای اهمیت است را در این قرارداد ذکر نمود. علاوه بر این, طرفین تمامی شرایط خود را به طرف دیگر اعلام می‌کنند و در نهایت به یک توافق دو طرفه برای ادامه همکاری می‌رسند.

در این قرارداد, شخصی که به عنوان وکیل شرکت در اصفهان انتخاب می‌شود می‌تواند در مورد حق وکالت و شرایط و نحوه پرداخت آن به طور دقیق و مشخص صحبت کند. همچنین شرکت می‌تواند در مورد نحوه فعالیت وکیل در پرونده‌ها نیز تصمیم‌گیری کند. برای مثال, یک شرکت تنها در یک زمینه خاص نیاز به وکیل دارد و نسبت به عقد قرارداد با وکیل شرکت اقدام می‌کند.
پس از انجام فعالیت وکیل و خاتمه یافتن این پرونده, فعالیت وکیل نیز به پایان می‌رسد. چنانچه شرکت مجددا در یک پرونده دیگر نیاز به وکیل داشته باشد می‌بایست تا مجددا قرارداد جدیدی با وکیل تنظیم نماید

شرح وظایف وکیل شرکت در اصفهان چگونه است؟

وظایف یک وکیل شرکتی در اصفهان چیست؟ همانطور که در وبسایت findlaw اشاره شده است, نقش وکیل شرکت توسط قانون تعریف شده است. بنابراین کار وکالت مانند هر کار دیگری شامل برنامه ریزی و طرح دعوی از طرف مشتری و حفظ حقوق او می باشد. در حال حاضر ممکن است برخی از پرونده ها توسط شرکت از وکیل درخواست شود که همچنان در اختیار وکیل است.

 به عنوان مثال در بسیاری از مشکلات شرکت, مراجعه به داوری و دریافت درخواست های زیادی از سازمان های مختلف ضروری است. ممکن است یک وکیل معتقد باشد که امور فراقضایی به او مربوط نیست و مسئولیتی در قبال آنها ندارد. در این فرض هر کاری که شرکت از وکیل نیاز دارد باید در متن و شرح وظایف وکیل ذکر و مشخص شود.

چه زمانی ممکن است یک فرد یا کسب و کار به کمک یک وکیل شرکتی نیاز داشته باشد؟

وکلای شرکت در اصفهان به شرکت در مورد رعایت قوانین و مقررات کمک می کنند. اما این فقط آغاز ماجرا است. در واقع, هر کسی که یک کسب و کار را راه اندازی می کند, می تواند از یک وکیل شرکتی بهره مند شود, زیرا وکلای شرکتی می توانند به شما در ساختار و برنامه ریزی کسب و کارتان برای موفقیت کمک کنند. حتی اگر به یک ساختار تجاری متفاوت از یک شرکت نقل مکان کنید.
این ایده خوبی است که یک وکیل به شما در تهیه اسناد تجاری, بررسی قراردادها و تصمیم گیری های مهم دیگر کمک کند.
البته ممکن است یک شرکت کوچک (یا حتی یک شرکت متوسط) همیشه نتواند یک وکیل داخلی داشته باشد, اما زمانی که یک شرکت تشکیل می شود, تعطیل می شود و حداقل زمانی که مشکلاتی پیش می آید میتوانید با وکیل شرکت در اصفهان مشورت کنید. 

وكيل حرفه ای شركت در اصفهان | مسیح قاسمی

بهترین وکیل شرکت در اصفهان

همانند بسیاری از مشاغل موجود در جامعه، وکالت، به ویژه وکالت پرونده‌های حقوقی یک فعالیت تخصصی محسوب می‌شود. علاوه بر این، هریک از وکلا نیز در یک زمینه خاص مهارت دارند. برای مثال وکلای طلاق، وکلای شرکت‌ها، دعاوی حقوقی و حقیقی و… هریک دارای مهارت‌ها و تجربه‌های خاصی در زمینه فعالیت خود هستند. این امر زمانی اهمیت می‌یابد که این مشکلات حقوقی مربوط به یک شرکت تجاری یا غیر تجاری باشد. شرکت‌های سهامی عام، سهامی خاص، تضامنی، مسئولیت محدود و… هریک دارای شرایط و قوانین مشخصی هستند که در صورت بروز مشکل می‌توانند یک پرونده کاملا پیچیده را رقم بزنند. از این رو توصیه ما به بسیاری از افرادی که قصد ثبت شرکت دارند آن است که از همان ابتدای امر، فعالیت خود را با حضور یک بهترین وکیل شرکت در اصفهان پیش ببرند. به این ترتیب می‌توان شانس بروز مشکلات حقوقی را به شکل چشمگیری کاهش داد و در صورت بروز مشکل بتوان آن را به سرعت حل و فصل نمود. موضوع بسیار مهم آن است که بسیاری از افراد قادر به یافتن شخص متخصص و مسلط به امور حقوقی نیستند و خود نیز به تنهایی قادر نخواهند بود تا با حضور در یک پرونده قضایی، امور را حل و فصل نمایند. “وکیل شرکت خوب کیست؟” این سوال بسیاری از افرادی است که به دنبال یک وکیل حرفه‌ای برای امور حقوقی شرکت خود هستند.
وکیل شرکت در اصفهان | مسیح قاسمی

مسیح قاسمی وکیل شرکت در اصفهان

مجموعه ما با حضور کادر حرفه‌ای وکلا قادر است در بسیاری از زمینه‌های مرتبط با دعاوی شرکت‌ها, به عنوان وکیل شرکت حضور یافته و پرونده حقوقی شرکت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل و فصل نماید. چنانچه در شهر اصفهان با پرونده حقوقی شرکت‌ها در زمینه‌های مختلف درگیر هستید شما به راحتی می‌توانید به منظور دریافت مشاوره و یا بیان مشکلات خود در زمینه مشکلات حقوقی مرتبط با شرکت‌ها, با ما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. این مجموعه دارای سابقه درخشان و حضور موفق در چندین پرونده حقوقی می‌باشد و تا کنون توانسته تا با قبول وکالت مراجعین خود، رضایت آنها را به شکل چمشگیری جلب نماید. درصورتی که نیاز به دریافت مشاوره تلفنی با مسیح قاسمی بهترین وکیل شرکت در اصفهان دارید مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

فرم تماس

5/5
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد کریمی
محمد کریمی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید. مخواستم بدونم آیا شرکت میتونه صرفا وکیل تلفنی داشته باشه یا حتما ارتباط با وکیل شرکت در اصفهان باید به صورت حضوری باشه؟؟

admin
1 سال قبل
پاسخ به  محمد کریمی

سلام و درود
وکیل تلفنی شرکت به وکیلی گفته میشود که با انعقاد قرارداد همکاری با شرکت تحت عنوان مشاوره حقوقی غیر حضوری و تلفنی برای شرکت فعالیت مینماید. قرارداد شرکت با وکیل میبایست دربردارنده مدت همکاری و موضوع وکالت باشد.شما میتوانید برای دریافت مشاوره تلفنی با وکیل شرکت در اصفهان از طریق شماره های موجود در سایت با وکیل پایه یک دادگستری اقای مسیح قاسمی تماس بگیرید.

محمدحسین رحیمی
1 سال قبل

در دعاوی مربوط به ورشکسته دادخواست و ضمائم به چه کسی ابلاغ میشه مدیر شرکت یا مدیرتصفیه؟

admin
1 سال قبل

سلام و درود
در این موارد برگ ها می بایست حسب مورد، به اداره تصفیه امور ورشکستگی یا مدیر تصفیه ابلاغ شود. همچنین در دعاوی مربوط به شرکت های منحل شده که دارای مدیر تصفیه نباشند، برگ ها باید به آخرین مدیر پیش از انحلال ابلاغ شود.

احسان زارع
احسان زارع
1 سال قبل

سلام . یه سوالی داشتم اگر ممکنه من رو راهنمایی فرمایید. من سه سهم از صد سهم یک شرکت سهامی خاص رو دارم . هیات مدیره شرکت را یک گروه 70% سهامی با نقل و انتقال سهام بدست گرفته اند و در طی پنج سال هیات مدیره های غیر قانونی تشکیل داده و تراز مالی ارائه نکرده اند و هزینه هایی متحمل شده اند که اعضا دیگر را نیز مسئول می دانند و حتی نقل و انتقال سهام داشته اند . 
موردی که برای من پیش اومده اینه که درصورت تایید این مدعای بنده، آیا فقط قادر به ابطال صورت جلسات آنها از طریق مراجع قانونی می باشم یا اقدام قویتری می توانم انجام دهم ؟ لازم به ذکره که حتی ابطال صورت جلسات به بنده کمکی نخواهد کرد زیرا شرکت را بسته نگه داشته اند و از این به بعد مطمئنا هوشمندانه تر عمل خواهند کرد . ممنون بابت وقتی که گذاشتید.

admin
1 سال قبل
پاسخ به  احسان زارع

سلام و درود
موردی که مطرح نمودید نیاز به بررسی کامل دارد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره از طریق شماره 09131705100 اقدام به دریافت مشاوره تلفنی نمائید.

بهاره شریف
بهاره شریف
1 سال قبل

سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم شرح وظایف وکیل شرکت به چه صورت هستش و اینکه هزینه های وکیل شرکت در اصفهان چقدر هست؟؟

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط بهاره شریف
admin
1 سال قبل
پاسخ به  بهاره شریف

سلام و درود
برخی از تکالیف و وظایف وکیل شرکتها در قانون مورد احصا قرار گرفته است. بنابراین پرونده وکالت مانند سایر موارد شامل طرح و طرح دعوی از طرف موکل و دفاع از حقوق وی می باشد. اکنون موارد خاصی می تواند توسط شرکت از وکیل درخواست شود و آن هم در اختیار وکیل است. به عنوان مثال, در بسیاری از پرونده های وکیل شرکت در اصفهان, مراجعه به داوری و دریافت استعلام های متعدد از سازمان های مختلف ضروری است. ممکن است یک وکیل معتقد باشد که امور فراقضایی به او مربوط نیست و مسئولیتی در قبال آنها ندارد. در آن صورت هر تکلیفی که شرکت از وکیل می خواهد باید در متن و شرح وظایف وکیل ذکر و مشخص شود. همچنین شما میتوانید برای اطلاع از هزینه وکیل شرکت در اصفهان با ما تماس بگیرید.

فریماه احمدی
فریماه احمدی
1 سال قبل

سلام
اگر بخواهیم قرارداد با مشتریان ببندیم چجوری باید اینکارو انجام بدیم که اگر بعدا مشکلی پیش امد بتونیم قانونی اقدام کنیم؟

admin
1 سال قبل

سلام و درود
به عوامل مختلف و نوع کسب و کار شما بستگی دارد. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مسیح قاسمی, مشاور حقوقی شرکت در اصفهان تماس بگیرید.

سارا رحمتی
سارا رحمتی
1 سال قبل

وقتتون بخیر میخواستم بدونم بهترین قرارداد بین کارگر و کارفرما چگونه است؟

admin
1 سال قبل
پاسخ به  سارا رحمتی

سلام و درود
هنگامی که یک فرد تصمیم به همکاری با یک نهاد یا شرکتی می‌گیرد؛ اولین موضوعی که برای او اهمیت ویژه‌ای دارد؛ میزان دستمزد, وضعیت بیمه, ساعت کاری, شرح وظایف و دیگر موضوع‌هایی بوده که همگی در قرارداد بین او و کارفرما تعیین تکلیف شود. به عنوان یک کارفرما سعی کنید قرارداد مابین خود و کارمند را به بهترین نحو تنظیم کنید. قطعا بهترین قرارداد بین کارگر و کارفرما که می‌تواند بسته شود؛ قراردادی است که تمام نکات مهم و کلیدی حقوقی موجود در قانون کار و سایر قوانین را در بر بگیرد.شما میتوانید این کاررو به مسیح قاسمی که بهترین وکیل شرکت در اصفهان است ,بسپرید.

زهرا کریمی
زهرا کریمی
1 سال قبل

سلام ممنون بابت مطالب مفیدتون
فقط اگر بخوام شرکت ثبت کنم به چه صورته؟ممنون میشم توضیحاتی در این رابطه ارائه کنید

admin
1 سال قبل
پاسخ به  زهرا کریمی

سلام و درود
مسیر ثبت شرکت در ایران دارای پیچیدگی‌هایی است که عدم رعایت یک سری قوانین خاص ممکن است طی کردن آن را بسیار طولانی و دشوار کند. با دنبال کردن راهنمای ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت ثبتی می‌توانید به راحتی این روند قانونی را به انجام برسانید. لازم به ذکر است در صورت نیاز میتوانید با مسیح قاسمی تماس بگیرید و از خدمات ایشان برای ثبت شرکت استفاده نمائید.

تماس با وکیل