بهترین وکیل طلاق در اصفهان

مشاوره فوری

جهت ارتباط با وکیل با بهترین مشاوره همین الان تماس بگیرید.

هزینه وکیل خانواده اصفهان | مسیح قاسمی

بهترین وکیل طلاق در اصفهان در ابتدای ازدواج قطعا چیزی نیست که هر زوجی در ابتدای ازدواج به دنبال آن باشد. ازدواج, به معنای پیوند میان دو انسان متفاوت با فرهنگ و سلایق مختلف است. 

طبیعتا هیچ زن و شوهری در ابتدای ازدواج خود, به طلاق به عنوان راه حل رفع مشکلات نگاه نمی‌کند اما در برهه‌ای از زمان, جدایی و طلاق می‌تواند تنها راه ممکن باشد. در چنین وضعیتی نیاز است تا به کمک وکیل طلاق, مراحل قانونی و رسمی را طی نمود. اگر به دنبال یافتن بهترین وکیل طلاق در اصفهان هستید در این مقاله با مسیح قاسمی همراه باشید.

مسیح قاسمی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشد که به ارائه کلیه خدمات وکالت(وکیل مواد مخدر در اصفهان, وکیل خانواده در اصفهان, وکیل ملکی در اصفهان  و …) میپردازد.

دیگر خدمات ما

وکیل خانواده اصفهان | مسیح قاسمی

وکیل متخصص طلاق در اصفهان کیست؟

زن و شوهری که زندگی مشترک خود را آغاز می‌کنند تمایلی به فکر کردن به طلاق برای رهایی از مشکلات زناشویی خود ندارند. طلاق را می‌توان یک راه حل در نظر گرفت اما در بسیاری از موارد باید به عنوان آخرین راه انتخاب شود.
چنانچه زوجین تصمیم به طلاق بگیرند باید گفت در این مقطع نیاز به وکیل متخصص طلاق در اصفهان دارند تا یک تشکیل پرونده حقوقی دارند که حل و پیگیری آن نیاز به دانش حقوقی, مهارت و تجربه زیادی دارد.
امروزه در شهر اصفهان, طلاق به یکی از پرونده‌های مطرح تبدیل شده است. این معضل اجتماعی موضوعی است که زوجین در طی چند ماه پس از ایجاد مشکلات در زندگی زناشویی خود درگیر آن خواهند شد.

بهترین وکیل برای طلاق در اصفهان | مسیح قاسمی

بهترین وکیل برای طلاق در اصفهان

بر خلاف تصور افراد, فرایند طلاق چندان آسان نیست و در بسیاری از موارد ممکن است پیچیدگی‌های بسیاری داشته باشد و مطابق با تصور زوجین اتفاق نیفتد. در این حالت, یک وکیل طلاق خوب قادر است تا نقش بسیار موثری در این پرونده داشته باشد.
نکته قابل توجه آن است که چنانچه یک وکیل خوب را برای پرونده‌های طلاق انتخاب کنید این شخص به دلیل حضور در پرونده‌های مختلف, به راحتی قادر به حل مشکلات پیچیده و در برخی موارد تسریع روند طلاق خواهد بود.
با در نظر گرفتن تمامی این موارد انتخاب بهترین وکیل طلاق در اصفهان قطعا امری سخت و دشوار خواهد بود. انتخاب فردی که دلسوزانه و صادقانه قادر به پیگیری روند پرونده باشد و مهارت بالای خود قادر به حل مشکلات قانونی باشد می‌تواند کمی زمان‌بر باشد.
برای آنکه بتوانید بهترین وکیل را برای پرونده طلاق انتخاب کنید در ابتدا بایست با ویژگی‌های بهترین وکیل طلاق آشنا باشید و وظایف او را بدانید.

بهترین وکیل طلاق دراصفهان | مسیح قاسمی

وظایف وکیل طلاق در اصفهان 

چنانچه طلاق را به عنوان آخرین راه حل مشکلات خود انتخاب کرده‌اید باید گفت مسیر نسبتا پیچیده‌ای را پیش رو دارید که به تنهایی قادر به عبور از آن نخواهید بود. دریافت مشاوره از نزدیکان و یا تلاش خود شما, نه تنها ممکن است این راه را برای شما پیچیده‌تر کند بلکه ممکن است سبب شکست قطعی شما در پرونده شود.
برای جلوگیری از بروز این مشکلات, قطعا به حضور یک وکیل طلاق نیاز خواهید داشت. در وهله اول وکیل طلاق خوب موظف است تا از جنبه‌های مختلف از جمله حضانت فرزندان, مالی و… از موکل خود محافظت کند.

همچنین برای اینکه موکل خود را در جریان امور قرار دهد نیاز است تا وی را با گزینه‌های قانونی که در مسیر وجود دارد آشنا کند. همچنین وکیل طلاق وظیفه دارد تا پرونده شما را از نظر موارد خرد و درشت بررسی کند و مدارک مرتبط را از شما دریافت کند.
فردی که به عنوان وکیل طلاق انتخاب می‌کنید باید دارای پیشینه‌ای درخشان و کاملا با تجربه باشد. اگر در بسیاری از پرونده‌های طلاق حضور داشته و در اکثریت آنها به موفقیت رسیده باشد قطعا می‌تواند به شما در فرایند طلاق, تسریع آن و کاهش هزینه‌های دادردسی کمک کند.

وکیل خوب در اصفهان برای طلاق

وکیل خوب در اصفهان برای طلاق, باید از مهارت‌های تفکر انتقادی, تحلیلی, قابلیت سازماندهی اطلاعات, تسلط بالا به مهارت‌های حقوقی, ارتباطی, مذاکرده و… نیز برخوردار باشند.

یافتن چنین وکیلی که قابل اعتماد باشد و در عین حال با مهارت‌های بالا و تجربه بسیار خود قادر به رسیدگی به پرونده‌های پیچیده طلاق باشد ممکن است امری زمان‌بر باشد. چه بسا که بسیاری از وکلای طلاق, با دریافت هزینه‌های گزاف از موکلین خود, نه تنها کمکی به حل پرونده نکرده‌اند بلکه سبب پیچیده‌تر شدن شرایط نیز شده‌اند.

باید گفت فرایند و پرونده‌های طلاق به دلیل به رعایت موارد حقوقی بسیار, نیاز است تا به طور دقیق تحت بررسی قرار گیرند. وجود یک وکیل خوب در چنین پرونده‌هایی می‌تواند امری بسیار حیاتی باشد.

شخص وکیل با کمک دانش حقوقی بالای خود, تجربه و همچنین مهارت‌های ارتباطی قادر است تا این روند را به شکلی دقیق پیگیری و بررسی نماید و در بسیاری از موارد سبب تسریع روند پرونده طلاق و در نهایت موفقیت پرونده شود.

اگر نیاز به دریافت مشاوره دارید جای نگرانی نیست. شما می‌توانید به منظور ارتباط با بهترین وکیل طلاق و کسب راهنمایی بیشتر در این زمینه با مسیح قاسمی تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص طلاق در اصفهان | مسیح قاسمی

هزینه وکیل برای طلاق در اصفهان

طلاق امروزه در کشور ما به یکی از پرونده‌های پرتکرار تبدیل شده است به طوریکه بسیاری از زوجین, بدون در نظر گرفتن سازش, تصمیم به جدایی و حل مشکلات خود می‌گیرند. این امر سبب شده تا آمار طلاق با افزایش بی‌سابقه‌ای مواجه شود.
در شرایطی که زوجین تصمیم به طلاق می‌گیرند نیاز است تا با کمک یک وکیل طلاق خوب در اصفهان, فرایند طلاق را آغاز کرده تا از بروز مشکلات پیچیده جلوگیری نمایند.
برای بسیاری از زوجینی که درخواست وکیل طلاق دارند و تمایل دارند از هزینه آن اطلاع دقیق داشته باشند باید گفت اعلام هزینه درخواست وکیل طلاق بدون اطلاع وکیل از شرایط پرونده, بررسی مشکلات و مدارک امکان‌پذیر نمی‌باشد.
اگر ساکن شهر اصفهان هستید و با پرونده طلاق درگیر شده‌اید توصیه می‌کنیم به منظور دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه درخواست وکیل طلاق با مسیح قاسمی تماس حاصل نمایید.

ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق در اصفهان

به طور کلی هر وکیل خوب و با تجربه در حوزه ای خاص دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد ؛ بنابراین یک وکیل متخصص طلاق در اصفهان هم باید خصوصیت هایی داشته باشد تا بتواند با درصد احتمال بیشتری در پرونده هایی از این دست پیروز شود . این ویژگی ها شامل موارد زیر هستند :

– با تمامی مراحل طلاق آشنایی داشته باشد .
– بر همه ی قوانین طلاق تسلط کامل داشته باشد ؛ در قانون مدنی , ماده ی 1127 تا 1133 مربوط به موضوع طلاق می باشد که یک وکیل طلاق خوب باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشد و بتواند در شرایط و مواقع مناسب از آنها در جهت پیشبرد پرونده استفاده نماید .
– بهترین وکیل طلاق اصفهان باید از علوم روانشناسی آگاهی کافی داشته باشد تا بتواند به زوجین در حال طلاق و یا زوجین آسیب دیده کمک کند .
– در موارد بسیاری , روند پرونده های طلاق, طولانی و پیچیده خواهند شد ؛ وکیل باید با پیگیری های مداوم و بررسی اوضاع پرونده, تا لحظه ی آخر در کنار موکل خود باشد .
– یک وکیل با سابقه و متخصص, این قابلیت را دارد تا از هوش و ذکاوت خود برای تحلیل شرایط و مشکلات پرونده استفاده نماید و مدافع حقوق موکل خود باشد .
– در هر زمینه ای از علم حقوق, مهارت ارتباطی قوی و فن بیان, یکی از ویژگی های خیلی مهم یک وکیل به شمار می آید . بهترین وکیل طلاق اصفهان کسی است که ضمن جمع آوری مدارک و شواهد , با اعتماد به نفس بالا و فن بیان قوی توانایی ارایه ی یک دفاعیه ی قوی را داشته باشد .

برای ارتباط با مسیح قاسمی, یکی از بهترین وکلای طلاق اصفهان می توانید با شماره ای که مشاهده می کنید تماس حاصل فرمایید .

وکیل متخصص طلاق اصفهان قیمت | مسیح قاسمی

چرا لازم است به وکیل متخصص طلاق در اصفهان مراجعه نمود ؟

طلاق یکی از پر بحث ترین و چالش برانگیز ترین پرونده ها در حوزه ی خانواده میباشد . گاهی اوقات جدایی زوجین از یکدیگر صرفا به مسایلی از جمله مهریه, نفقه, جهیزیه و … خلاصه نمی شود ؛ در برخی کیس هایی که زوجین دارای فرزند هستند, موضوع حضانت فرزند و نگهداری از آن, از نکات مهم می باشد . تنها یک وکیل با تجربه و با دانش است که می تواند شما را در مدیریت امور طلاق به بهترین شکل یاری کند .

وکیلی که در زمینه طلاق حاذق و متخصص است , به هر دو طرف کمک می کند تا زوجین با رعایت حقوق یکدیگر, سریع تر و آسوده تر وهمچنین با کمترین تنش, از هم جدا شوند .

در قانون کشور ما , اگر مرد بخواهد از همسر خود طلاق بگیرد , چون حق طلاق با او می باشد, می تواند این کار را انجام دهد ؛ ولی برای اینکه زن بتواند از همسرش جدا شود با شرایطی را دارا باشد ؛ مثلا اگر در زمان نکاح, مرد حق طلاق را به زوجه اعطا کرده باشد زن می تواند اقدام به طلاق کند . اما عموما و در بسیاری از موارد زنان نمی تواندد از شوهر خود به راحتی جدا شوند .

در همین جاست که نیاز به حضور یک وکیل خوب در زمینه ی طلاق کاملا مشهود می باشد . زیرا او می تواند با مشاوره و کمک های خود به موکلش, او را از حقوق خود و طرف مقابل به خوبی آگاه کند ؛ اینگونه هر دو نفر این شانس را دارند که به حقوقشان برسند بدون اینکه حق دیگری را ضایع کرده باشند . مراجعه به بهترین وکیل طلاق در اصفهان فرایند پیچیده و طاقت فرسای طلاق را عادلانه تر و راحت تر خواهد کرد .

مراحل طلاق از توسط بهترین وکیل خانواده در اصفهان

طلاق چندین مرحله دارد و وکیل متخصص طلاق با دریافت و پذیرش پرونده های مربوطه, متعهد می شود که با پیمودن این مراحل, پرونده ی طلاق را در حالت اجرایی قراردهد . مراحلی که باید طی شود شامل موارد زیر می باشند :
– صدور گواهی عدم سازش
بعضی مواقع ممکن است طرفین قصد داشته باشند , به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند . در این صورت بعد از شرکت در چند جلسه ی مشاوره ی روانشناسی در بهزیستی, به تشخیص مشاور , گواهی عدم سازش صادر می شود.
– دادخواست جهت ثبت طلاق توافقی
طبق قوانین جدید, پرونده های طلاق به منظور مشاوره, به شورای حل اختلاف ارجاع داده می شوند و پس از ثبت درخواست طلاق توافقی , مدارک به همراه وکالت نامه طلاق به وکیل داده می شود .
– ارجاع دادخواست طلاق به دادگاه خانواده
با ارجاع پرونده و مدارک مربوطه( به ویژه برگه ی مشاوره بهزیستی) به دادگاه خانواده, زوجین دفاعیاتشان را در مورد دلایل طلاق بیان خواهند نمود و قاضی پرونده راجع به صدور رای طلاق تصمیم گیری خواهد کرد . البته در سال های اخیر برای صدور رای طلاق از سوی قضات سخت گیری های بیشتری می شود .
– اثبات برای شروط طلاق
نقش پررنگ و کلیدی بهترین وکیل طلاق در این مورد به چشم میخورد . وکیل با بهره گیری از دانش خود به زوجه کمک می کند شانس پیروزی بیشتری داشته باشد ؛ در واقع یک وکیل خوب, به واسطه ی آگاهی از قوانین و با ارایه دلایل محکمه پسند می تواند در تعیین حکم دادگاه نقش مهمی داشته باشد .
– اجرا و جاری شدن حکم طلاق
پس از اینکه وکیل موفق می شود بویسله ی شواهد و مدارک و دلایل, دادگاه را مجاب کند که شرایط طلاق وجود دارد و قاضی به طلاق زوجین حکم می دهد, آنها به دفترخانه طلاق مراحعه می کنند تا حکم اجرا شود .

5/5
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با وکیل