مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

وکیل ثبت شرکت در اصفهان

وکیل ثبت شرکت در اصفهان

وکیل ثبت شرکت در اصفهان فردی است که با دارا بودن تجربه و تخصص لازم در زمینه ثبت شرکت می‌تواند از بروز مشکلات حقوقی که ممکن در است در آینده گریبان‌ گیر شرکت شود جلوگیری نماید. در ادامه این مقاله با مسیح قاسمی همراه باشید چرا که قرار است در مورد وکیل شرکت در اصفهان , وظایف وی و اهمیت حضور او صحبت کنیم. مسیح قاسمی همچنین به ارائه سایر خدمات وکالت اعم از بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان و … میپردازد.

وکیل ثبت شرکت در اصفهان و هرآنچه باید بدانید

همانطور که احتمالا می‌دانید بازار راه‌اندازی کسب و کارهای جدید در شهرهای مختلف ایران, به ویژه شهر اصفهان, بسیار پر رونق است. افراد متخصصی که به تازگی فارغ التحصیل شده‌اند تمایل دارند تا کسب و کار خود را با استفاده از زیرساخت‌های موجود و البته ایده‌های جدید راه‌اندازی نمایند و از این راه, بتوانند کسب درآمد کرده و کسب و کار خود را گسترش دهند. در چنین حالتی, نیاز است تا مراحل ثبت شرکت به صورت قانونی انجام گیرد تا بتوان یک شرکت تجاری را ثبت کرده و فعالیت آن را به صورت قانونی آغاز نمود. شرکت‌ها در انواع مختلفی نظیر شرکت تضامنی, شرکت سهامی خاص, موسسات غیر تجاری, شرکت با مسئولیت محدود, شرکت نسبی و… موجود می‌باشند که هریک از آنها دارای قوانین منحصر به فرد می‌باشند که تنها یک فرد متخصص می‌تواند نسبت به آنها آگاهی کامل داشته باشد.

در چنین حالتی, شما به عنوان فردی که قصد آغاز و راه اندازی یک کسب و کار را دارید نیاز است تا از یک وکیل ثبت شرکت که به تمام مسائل حقوقی مسلط است و تجربه و سابقه درخشانی در این زمینه دارد کمک بگیرد. این شخص به شما کمک خواهد کرد تا مسائل مربوط به ثبت شرکت خود را به صورت قانونی انجام داده و از بروز مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری کنید.مشاور حقوقی شرکت در اصفهان یکی از خدمات مسیح قاسمی می باشد.

وکیل ثبت شرکت در اصفهان | مسیح قاسمی

وکیل ثبت شرکت در اصفهان

مراحل ثبت شرکت در اصفهان چگونه است؟

همانند بسیاری از امور اداری, ثبت شرکت نیز نیاز به طی کردن چندین مرحله خاص و نسبتا پیچیده دارد. مسئله بسیار مهم آن است که در صورتی که خود شما قصد دارید این مراحل را طی کنید طبیعتا باید زمان و هزینه بسیار زیادی برای آن صرف کنید چرا که طی کردن این مراحل, نیاز با داشتن آگاهی در مورد انواع شرکت‌های تجاری و قوانین حقوقی دارد. از این رو ممکن است در طول این مسیر, با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو شوید و ناچار باشید تا چندین بار این مراحل را طی کنید. در غیر این صورت اگر تمایل دارید پروسه ثبت شرکت شما در سریع‌ترین زمان ممکن و با صرف هزینه اندکی انجام گیرد بهتر است از وکلای ثبت شرکت در اصفهات کمک بگیرید تا این روند را به طور قانونی برای شما انجام دهند.
با این حال, در این قسمت در مورد مراحل ثبت شرکت و مدارک مورد نیاز برای آن صحبت خواهیم کرد. اگر قصد ثبت شرکت به همراه شرکای خود را دارید نیاز است تا مدارک خود و شریک خود را در کنار سایر اطلاعات مورد نیاز از جمله میزان سرمایه, زمینه فعالیت, نام و نوع شرکت و… را با ورود به سایت اداره کل ثبت شرکت‌ها وارد کنید. همچنین نیاز به تنظیم اطلاعات و مدارکی نظیر شرکت نامه, اظهار نامه, اساسنامه و صورتجلسات نیز وجود دارد.

پس از آنکه تمامی مدارک و موارد مورد نیاز را در این سامانه بارگذاری کردید باید منتظر تائید مدارک بمانید. پس از آنکه پرونده شما از نظر عدم وجود نقص بررسی و تائید شده لازم است تا تمامی شرکا, این مدارک تائید شده را امضا نموده و آن را از طریق پست به اداره ثبت شرکت شهر خود ارسال نمایند. کارشناسان این مرکز, مجددا تمامی مدارک را برسسی نموده و در صورت وجود هیچگونه ایرادی آن را تائید می‌نمایند. حال زمان آن می‌رسد که این مدارک را از اداره تحویل گرفته و آگهی مربوط به تاسیس شرکت خود را در روزنامه‌های کثیرالانتشار و روزنامه‌های رسمی کشور ثبت کنید.
همانطور که مشاهده کردید, این روند می‌تواند بسیار پیچیده باشد به ویژه زمانی که شما تسلط کافی روی مسائل حقوقی نداشته باشید. در صورتی که تمایل دارید این کار را به عهده وکیل ثبت شرکت بسپارید کافیست تا با در دست داشتن مدارک مربوطه به یکی از شرکت‌های ثبت شرکت در شهر خود مراجعه کنید.

مراحل ثبت شرکت در اصفهان | مسیح قاسمی

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

وکیل ثبت شرکت و وظایف او

همانطور که می‌دانید شهر اصفهان به عنوان یکی از کلان‌شهرهای اقتصادی کشورمان محسوب می‌شود. در گذشته, تاجران و بازرگانان, فعالیت‌های تجاری بسیاری را در این شهر انجام داده‌اند اما امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد تمایل دارند تا شرکت خود را در این شهر بزرگ به ثبت برسانند و فعالیت آن را به صورت قانونی ثبت کنند. ثبت یک شرکت به صورت قانونی می‌تواند از بروز مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری کرده و مسیر شرکت در رسیدن به موفقیت را هموار نماید.
در مورد وظایف یک وکیل که در زمینه ثبت شرکت فعالیت می‌کند باید گفت تمامی مراحلی که در بخش قبل مورد بحث قرار گرفت توسط یک وکیل ثبت شرکت انجام می‌گیرد با این تفاوت که این شخص, در مقایسه با شما, آشنایی بسیار زیادی به موارد قانونی و حقوقی دارد. شخصی که قصد ثبت یک شرکت را دارد تمام سرمایه و اعتبار خود را در این زمینه به کار گرفته است بنابراین می‌دانید که موفقیت او, به موفقیت و اعتبار شرکت او بستگی دارد. بسیاری از افرادی که با وجود شریک, نسبت به ثبت شرکت به تنهایی اقدام می‌کنند ممکن است امروز با چالش جدی مواجه نشوند اما همین امر در آینده ممکن است مشکلات حقوقی بسیار زیادی را رقم بزند از این رو اهمیت دارد تمامی مراحل ثبت شرکت, به صورت قانونی و توسط یک وکیل ثبت شرکت انجام گیرد. وکیل ثبت شرکت, فردی مورد اعتماد تمامی اعضای شرکت است که با علم و تجربه بالا و همچنین سابقه درخشان خود می‌تواند مشاوره‌های لازم در زمینه ثبت شرکت را در اختیار اعضای شرکت قرار دهد.

 

بهترین وکیل ثبت شرکت در اصفهان

شاید حضور یک وکیل از نظر شما چندان ضروری به نظر نرسد اما اگر در کلیت ماجرا تمرکز کنیم متوجه اهمیت حضور این شخص خواهیم شد. چنانچه ساکن شهر اصفهان هستید و به دنبال بهترین وکیل ثبت شرکت در اصفهان هستید کافیست تا به منظور دریافت مشاوره با مسیح قاسمی از طریق شماره 09131705100 تماس بگیرید و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.تماس با وکیل