مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

وکیل جهت چک برگشتی

وکیل جهت چک برگشتی

وکیل جهت چک برگشتی

یکی از شایع‌ترین مشکلات حقوقی در حوزه مسائل مالی, برگشت خوردن چک است. این مشکل در نهایت می‌تواند منجر به از دست رفتن اموال مطالبه‌گر شود و در پی آن مشکلات زیادی به وجود آید؛ به همین علت پیگیری حقوقی این معضل اهمیت ویژ‌ه‌ای دارد. در این راستا کمک گرفتن از وکیل جهت چک برگشتی بهترین راهکار برای پیگیری مشکل است. این وکیل حقوقی در اصفهان فردی است که با تجربه کافی در زمینه وصول چک می‌تواند به شما در پس گرفتن مبلغ مورد نظر کمک کند. با کمک یک وکیل کارکشته در این زمینه می‌توانید پروسه شکایت از چک برگشتی یا چک ثبت نشده را کوتاه‌تر کنید. در ادامه بیشتر با نقش وکیل چک برگشتی, هزینه وکیل جهت چک برگشتی و معرفی بهترین وکیل جهت چک برگشتی آشنا خواهیم شد.

وکیل برای چک برگشتی | مسیح قاسمی

وکیل برای چک برگشتی

قوانین جدید صدور چک

پیش از هر چیز بهتر است در مورد قوانین جدید صدور چک اطلاعاتی کسب کنیم. همانطور که می‌دانید, قانون چک بعد از سال 1400 دچار تغییراتی شد که به موجب آن هر گونه دسته چک صادر شده از سوی بانک, باید در سامانه صیاد ثبت شود. در پی این قانون اخذ اگر چه اخذ دسته چک کمی دشوارتر شده است, اما مزیت اصلی آن این است که در صورت عدم وصول آن, صاحب چک حق دارد تا به سرعت از طریق دستگاه قضایی درخواست خود را مبنی بر صدور اجرائیه ثبت کند. در پی این قانون, تمامی حساب‌های شخص صادر کننده به سرعت مسدود می‌شوند و سرعت وصول چک افزایش پیدا می‌کند.
لازم به ذکر است که طی کردن همه این مراحل, مستلزم دانستن قوانین مربوط است تا زمان پیگیری مطالبات به حداقل برسد. کمک گرفتن از وکیل جهت چک برگشتی می‌تواند به شما در تسریع انجام امور حقوقی کمک کند.

وکیل برای چک برگشتی

شاید از خود بپرسید که آیا وکیلی که به صورت تخصصی در زمینه وصول چک بلامحل فعالیت می‌کند, دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟ در این باره باید عنوان کنیم که وکیل چک برگشتی فردی است که به صورت کامل از تمامی قوانین مرتبط با صدور چک و سفته آشنایی دارد و با تسلط بر این قوانین می‌تواند در مطالبه وجه به شما کمک کند. همچنین در برخی مواقع وضعیت چک برگشتی تنها یک وضعیت حقوقی نیست و ممکن است تحت شرایط جنبه کیفری پیدا کند. در این زمان کمک گرفتن از یک فرد آگاه در این زمینه می‌تواند کار شما را راحتتر کند. اولین گامی که یک وکیل جهت وصول چک برگشتی باید انجام دهد, اقدام سریع برای مسدود کردن حساب‌های شخص صادرکننده است.  اگر چک شما مربوط به شرت می باشد میتوانید از وکیل شرکت در اصفهان برای رفع این مشکل کمک بگیرید.

وکیل چک برگشتی جهت تعقیب کیفری | مسیح قاسمی

وکیل چک برگشتی جهت تعقیب کیفری

وکیل چک برگشتی جهت تعقیب کیفری

همان طور که در قسمت قبل عنوان کردیم, در مواردی ممکن است نیاز به تعقیب کیفری چک وجود داشته باشد. در این موارد تنظیم شکایت برای وصول طلب بسیار مهم است که وکیل جهت چک برگشتی با تسلط بر قوانین می‌تواند نسبت به انجام این کار اقدام کند. در زیر برخی از شرایطی که چک نیاز به تعقیب کیفری پیدا می‌کند را عنوان می‌کنیم.
1. سفید امضا بودن چک صادر شده
2. بدون تاریخ بودن چک
3. در نظر گرفتن شرایط خاص برای وصول چک
4. چک‌هایی که برای تضمین یا تعهد از طرف مقابل اخذ می‌شوند.
در این موارد, علاوه بر پیگیری از طریق دادگاه, می‌توان بر اساس قوانین جدید از طریق ثبت نیز, چک برگشتی را پیگیری کرد. مشورت با بهترین وکیل چک برگشتی در این حوزه می‌تواند به شما کمک کند.

نحوه شکایت وکیل از چک برگشتی

در مرحله اول فرد صاحب چک, یعنی فردی که برای مطالبه به بانک مراجعه می‌کند, در صورت عدم وصول چک باید آن را برگشت بزند. ضمن انجام این کار باید از بانک گواهی عدم پرداخت دریافت کند. نکته بسیار مهمی که در این خصوص وجود دارد, برگشت زدن به موقع است. زیرا طبق قانون تنها دوماه برای برگشت زدن چک زمان خواهید داشت. برخی از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که برگشت زدن به‌ تنهایی می‌تواند اقدام برای وصول چک باشد. باید توجه داشته باشید که بعد از این کار به مدت 6 ماه فرصت دارید تا از طریق مراجع قانونی نسبت به ثبت شکایت اقدام کنید. مراحل ثبت شکایت را می‌توانید با کمک وکیل جهت چک برگشتی پیگیری کنید.
در مرحله دوم باید مراجع ذی صلاح می‌توانند به شما در پیگیری شکایت کمک کنند. مراجعه به اداره ثبت و یا محاکم قضایی برای طی کردن مراحل لازم ضروری است. اگر قصد دارید موضوع را از طریق ثبت پیگیری کنید, باید توجه کنید که انجام این کار‌ تنها از طریق اداره ثبت محلی انجام می‌شود که بانک صادرکننده چک در آنجا قرار دارد. به عنوان مثال اگر از چک از بانک‌های شهر اصف‌هان صادر شده است, موضوع باید از طریق اداره ثبت همین شهر پیگیری شود.

هزینه وکیل جهت چک برگشتی

یکی از سوالاتی که اغلب برای افراد در زمان تنظیم شکایت و اخذ وکیل مطرح می‌شود, این است که هزینه وکیل جهت چک برگشتی برای این پروسه چقدر است. در پاسخ باید عنوان کنیم که بخشی از هزینه‌ای که در پروسه شکایت انجام می‌دهید, صرف هزینه‌های مربوط به دادرسی می‌شود. با همه این‌ها هزینه پرداختی برای وکیل به نوع پرونده شما و همچنین میزان زحماتی که وکیل چک برگشتی برای پرونده انجام می‌دهد بستگی دارد. طبق قوانینی که در این حوزه وجود دارد, حق الزحمه وکیل بین 3 تا 10 درصد مبلغ چک است.

هزینه وکیل جهت چک برگشتی | مسیح قاسمی

هزینه وکیل جهت چک برگشتی

بهترین وکیل جهت چک برگشتی

برای رسیدگی صحیح به پرونده‌های مرتبط با وصول چک, بهترین راه مشورت با بهترین وکیل جهت چک برگشتی است. مزایای وصول چک توسط بهترین وکیل چک برگشتی را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:
• صرف زمان کمتر برای وصول مطالبات
• عدم نیاز مستمر به حضور شاکی در دادگاه
• صدور حکم جلب صادرکننده در صورت جرایم کیفری
• توقیف اموال صادرکننده
بهترین شخص فردی است که بتواند در زمان مقرر برای دریافت این مطالبات اقدام کند و تمام تلاش خود را برای بازپس‌گیری مطالبات موکل خود انجام دهد. وکیل مسیح قاسمی با سابقه بالا در حوزه وصول چک‌های برگشتی, در این راه همراه شماست. اگر به دنبال وکیل چک آنلاین هستید, می‌توانید از خدمات مشاوره ما بهره بگیرید.

وکیل خوب برای چک برگشتی

چک برگشتی نیز درست مانند هر مشکل حقوقی دیگر نیازمند مشورت گرفتن با وکلای متخصص در این زمینه است. چنانچه پروسه تنظیم شکایت تا وصول چک را به طور قانونی انجام دهید, می‌توانید مطالبات خود را بدون دردسر از فرد صادرکننده دریافت کنید. همه این‌ها مستلزم کمک گرفتن از یک وکیل جهت چک برگشتی است. مسیح قاسمی همچنین به عرضه خدمات چک در اصفهان میپردازد. اون همچنین جزو بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان و همچنین وکیل ملکی در اصفهان نیز می باشد.تماس با وکیل