مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

وکیل طلاق غیابی

وکیل طلاق غیابی

وکیل طلاق غیابی راهنمایی حقوقی برای حل مسائل طلاق در غیاب یکی از طرفین خواهد بود. اگر در حال حاضر به دنبال یک وکیل طلاق غیابی هستید تا بتواند حضانت پرونده شما را بر عهده بگیرد و کار شما را برای گرفتن طلاق به جریان بیندازد بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با طلاق غیابی, و وکیل آن, مدارک موردنیاز طلاق غیابی و بهترین وکیل طلاق در اصفهان را در اختیار شما قرار خواهیم داد. با ما همراه بمانید.

طلاق غیابی چگونه انجام می‌شود؟

اگر زوجین نتوانند بصورت توافقی از یکدیگر جدا شوند و یکی از زوجین تصمیم به جدایی بگیرد می تواند برای طلاق به دادگاه مراجعه کند. در این صورت برای طرف دیگر یک ابلاغیه از طرف دادگاه صادر می شود که باید طبق آن در یک زمان مشخص برای بررسی پرونده و درخواست طلاق به دادگاه مراجعه کند. اگر به هر دلیلی شخص در زمان مقرر شده در دادگاه حاضر نشود قاضی حکم طلاق را بصورت غیابی صادر خواهد کرد. یعنی در غیاب شخص موردنظر حکم طلاق را صادر خواهد کرد. اما برای این نوع طلاق یک سری شرایط وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. برای گرفتن طلاق غیابی شما به یک وکیل طلاق غیابی نیازمند هستید تا با بررسی وضعیت پرونده شما بهترین راه حل را برای حل مشکلات و گرفتن طلاق بصورت غیابی به شما ارائه دهد. مسیح قاسمی یکی از وکلای خبره و بهترین وکیل خانواده در اصفهان است. اگر ساکن این شهر هستید می توانید مسیح قاسمی را به عنوان وکیل طلاق خود انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را برای پرونده خود شاهد باشید.

وکیل طلاق غیابی کیست؟ | مسیح قاسمی

وکیل طلاق غیابی کیست؟

اگر در حال حاضر شما هم درگیر طلاق غیابی هستید و نمی دانید برای گرفتن کامل حق و حقوق خود باید چه کنید. یا اینکه باید برای طی شدن مراحل طلاق غیابی هیچ اطلاعاتی ندارید و نمی دانید باید چه کار کنید, وجود یک وکیل طلاق غیابی در این شرایط کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد. این وکیل مسیر طلاق را به درستی برای شما روشن خواهد کرد. همچنین با ارائه مدارک لازم و موثق به دادگاه شانس شما را برای پیروز شدن در دادگاه افزایش خواهد داد. معمولا اگر طلاق به صورت توافقی نباشد باید یک پروسه طولانی و پیچیده را طی کنید تا بتوانید در نهایت حکم طلاق شما صادر شود. طلاق غیابی نیز پیچیده است و شما به تنهایی نمی توانید مراحل آن را طی کنید. حتما باید با کمک گرفتن از یک وکیل با تجربه و کاربلد از شرایط طلاق غیابی آگاه شوید و مراحل آن را به درستی پشت سر بگذارید. بنابراین برای گرفتن طلاق از نوع غیابی شما نیازمند یک وکیل طلاق غیابی هستید. وکیل برای  طلاق غیابی, یک وکیل پایه یک دادگستری است که با تخصص و مهارت بالا در این زمینه می تواند پرونده طلاق شما بررسی و پیشنهاد های سازنده برای حل آن را ارائه و اجرایی کند.

شرایط لازم برای طلاق غیابی

برای گرفتن طلاق به صورت غیابی لازم است تا یکسری شرایط برای زوجین وجود داشته باشد.
این شرایط برای مرد و زن شامل موارد زیر است:
شرایط طلاق غیابی برای مرد: اگر مردی بخواهد بصورت غیابی از همسرش جدا شود شرایط برای او بسیار آسان تر از یک زن خواهد بود. چراکه طبق قوانین کشور, حق طلاق برای مرد است و یک مرد در صورت عدم تمایل به ادامه زندگی با همسرش می تواند درخواست طلاق غیابی بدهد. اما برای بررسی این درخواست او توسط دادگاه باید حق و حقوق زن که شامل: نفقه مهریه و نحله است را بطور کامل پرداخت کند.
شرایط طلاق غیابی برای زن: اگر زنی بخواهد از همسرش به صورت یک طرفه جدا شود باید یک سری دلیل و سند محکم برای طلاق داشته باشد. چراکه در حالت معمول حق طلاق برای مرد است و زن حق طلاق غیابی را ندارد. اما اگر؛
• به مدت 4 سال تمام هیچ خبری از مرد نباشد.
• مرد به بیش از 5 سال زندان محکوم شده باشد.
• مرد به مدت 6 ماه به زن نفقه پرداخت نکرده باشد.
• مرد به زن خیانت کرده باشد و زن توانایی اثبات آن را داشته باشد.
• مرد از یک بیماری سخت و لاعلاج رنج ببرد.
• زن می تواند با استفاده از این دلایل درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه کند و در صورتیکه قاضی درخواست او را تایید کند و مرد در زمان مقرر شده در دادگاه حاضر نشود, زن می تواند طلاق غیابی داشته باشد.
حضور یک وکیل طلاق در چنین شرایطی برای هرکدام از زوجین الزامی است. شما با داشتن یک وکیل می توانید مراحل را آسان تر و بهتر سپری کنید. همچنین حضور یک وکیل مناسب برای طلاق غیابی در جریان پرونده, احتمال موفقیت شما را افزایش خواهد داد.

بهترین وکیل طلاق غیابی اصفهان | مسیح قاسمی

مدارک مورد نیاز برای گرفتن طلاق غیابی

برای گرفتن طلاق بصورت غیابی لازم است تا همراه با دادخواست خود به دادگاه یکسری مدارک را هم برای طی شدن روند پرونده خود در اختیار دادگاه قرار دهید.
در صورتیکه درخواست طلاق غیابی از طرف مرد باشد این مدارک شامل موارد زیر است؛
• مدارک شناسایی, که شامل اصل شناسنامه و کارت شناسایی است.
• سند ازدواج, حتما باید اصل این سند را در اختیار دادگاه قرار دهید.
• مدرکی که نشان دهنده پرداخت کامل حق و حقوق زن است. یا مدرکی که نشان دهنده رضایت همسر مبنی بر بخشیدن حقوق او می باشد.

در صورتیکه درخواست طلاق غیابی از طرف زن باشد همه مدارک لازم است بجز مدرکی که برای اثبات پرداخت حق و حقوق زن است. علاوه بر این زن باید یک مدرک موثق به دادگاه ارائه کند که نشان دهد زن در عسر و حرج است و توانایی ادامه زندگی با زوج را ندارد.

بهترین وکیل طلاق غیابی | مسیح قاسمی

هزینه وکیل طلاق غیابی چقدر است؟

هزینه لازم برای گرفتن یک وکیل خوب برای طلاق غیابی به عوامل مختلفی بستگی دارد.
پیچیدگی پرونده شما یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار بر هزینه دستمزد وکیل خواهد بود. برای مثال در موارد زیادی از طلاق غیابی مسائل دیگری همچون حضانت فرزندان, پرداخت نفقه و… نیز مطرح است. رسیدگی با این موارد اضافی در پرونده طلاق غیابی هزینه های بیشتری را به دنبال خواهد داشت.
علاوه بر آن هر وکیل باتوجه به سابقه و جایگاه خود معمولا یک نرخ متفاوت برای دستمزد خود در نظر می گیرد. بنابراین انتخاب وکیل نیز بر میزان هزینه تاثیرگذار خواهد بود.
همچنین زمان گرفتن وکیل هم می تواند میزان هزینه ها را افزایش یا کاهش دهد. مثلا؛ اگر از همان مراحل ابتدایی اقدام به گرفتن وکیل کنید مسلما هزینه بیشتری هم باید پرداخت کنید.
بنابراین هزینه وکیل طلاق غیابی با توجه به شرایط شما تعیین خواهد شد. شاید در ابتدا برای گرفتن وکیل به شک بیوفتید و فکر کنید که این هزینه ها اضافی است و الزامی به وجود وکیل برای پرونده شما وجود ندارد. اما باید بدانید که حضور وکیل در جریان پرونده هایی مثل طلاق غیابی باعث پیشرفت سریع تر پرونده و موفقیت بیشتر آن خواهد شد.

بهترین وکیل طلاق غیابی کیست؟

برای گرفتن طلاق باید بهترین وکیل را باتوجه به شرایط و محل زندگی خود انتخاب کنید. یک وکیل خوب باید سابقه بالا در زمینه انجام پرونده های طلاق غیابی داشته باشد تا بتوانید با اطمینان کار خود را به او بپسارید. مسیح قاسمی, وکیل طلاق غیابی در اصفهان است که می توانید برای آشنایی بیشتر با او و همچنین برقراری ارتباط و رزو وقت به وب سایت او مراجعه کنید. کافیست نام مسیح قاسمی را در مرورگر خود جستجو کنید.تماس با وکیل