وکیل آنلاین جرایم پزشکی

وکیل آنلاین جرایم پزشکی

وکیل آنلاین جرایم پزشکی در مواقعی که پزشکان, پرستاران و به طور کلی کادر درمانی بیمارستان, مرتکب جرایم می‌شوند می‌تواند با در اختیار داشتن اطلاعات پزشکی در مورد این جرایم, به حل و فصل این پرونده‌ها بپردازد. شاید تا به حال در مورد وکیل مرتبط با جرایم پزشکی, اسمی به گوش شما نخورده باشد و با فعالیت‌های این وکلا آشنایی چندانی نداشته باشید. در این مقاله که توسط دفتر وکالت مسیح قاسمی که وکیل حقوقی در اصفهان و همچنین بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان می باشد تهیه شده است, شما را با این موارد آشنا خواهیم ساخت.

وکیل آنلاین جرایم پزشکی | مسیح قاسمی

وکیل آنلاین جرایم پزشکی

مشاوره قصور پزشکی

جرایم پزشکی از جمله مواردی هستند که طی سال‌های اخیر, سبب از بین رفتن انسان‌های زیادی شده است. طبیعتا اعمال و قوانینی وجود دارند که پزشکان و پرستاران موظف به رعایت آنها هستند و در صورتی که از انجام آنها سر باز زنند و با عدم توجه به این قوانین مرتکب جرم شوند می‌بایست تحت مجازات مناسب با نوع جرم قرار گیرند. به عنوان مثال, پزشکان متخصصی که به عنوان جراح فعالیت می‌کنند چنانچه نتوانند به درستی عمل جراحی را انجام داده و قوانین پزشکی را زیر پا بگذارند، به دلیل ارتکاب جرم, مجرم شناخته شده و می‌بایست مجازات شوند.

پرونده‌های پزشکی در مقایسه با سایر پرونده‌ها یک تفاوت عمده دارد و آن, ارجاع پرونده‌ها به سازمان نظام پزشکی و پزشکی قانونی است. در چنین حالتی, شخصی که به عنوان مشاوره قصور پزشکی شناخته می‌شود می‌تواند با ارائه مدارک و مستندات مناسب, قصور پزشکی را اثبات کرده و پزشک یا پرستار را متهم کند. بسیاری از افراد در این زمینه اطلاعات چندانی ندارند بنابراین توصیه ما این است که با یافتن یک وکیل جرایم پزشکی به صورت آنلاین, مشاوره دریافت نموده تا بتوانند تا حدودی پاسخ سوالات خود را بیابند.

پیگیری جرایم پزشکی چگونه انجام می‌گیرد؟

منظور از جرایم پزشکی, جرایمی است که توسط کادر درمان بیمارستان از جمله پیراپزشکان, پرستاران یا پزشکان انجام می‌گیرد. پزشکان موظف هستند در راستای درمان بیماران خود، از تمامی تخصص و مهارت خود بهره گیرند. طبیعتا قصور, عدم تشخیص صحیح و سهل‌ انگاری در طول روند درمان بیمار می‌تواند آسیب‌های بسیار جدی از جمله نقص عضو یا مرگ را به بیمار وارد کند.

در بسیاری از این موارد, این جرایم به صورت عمدی و در برخی مواقع به شکل سهوی رخ می‌دهد. در صورتی که بیمار,در هر صورت دچار آسیب شود این اجازه را دارد تا یک دادخواست تنظیم نموده و آن را در اختیار دادگاه قرار دهد. همچنین ممکن است به دلیل قصور پزشکی, بیمار به طور دائمی و یا کوتاه مدت دچار مشکل شود. چنین مشکلاتی عمدتا غیر عمدی تلقی می‌گردند اما بیمار همچنان اجازه پیگیری آن از طریق قانون را خواهد داشت.
معمولا جرایم موجود در دو دسته غیر قابل گذشت و قابل گذشت قرار می‌گیرند. در مورد جرایم پزشکی باید گفت این جرایم عمدتا قابل گذشت هستند.

وکالت آنلاین جزایم پزشکی | مسیح قاسمی

هزینه وکیل آنلاین جرایم پزشکی

بیمار با ثبت شکایت خود ابتدا پرونده را آغاز می‌کند و این پرونده در نهایت توسط رای دادگاه و یا گذشت بیمار از جرم, خاتمه می‌یابد. هنگامی که جرم پزشکی رخ می‌دهد بیمار تنها یک سال فرصت خواهد داشت تا با ارائه مدارک, از پزشک مربوطه شکایت کند. در این حالت, پزشک معمولا پیشنهاد می‌کند تا با ارائه رقمی بیشتر از میزان دیه, بیمار را به گذشت و صرفنظر از شکایت دعوت کند. شکایت از پزشکان, از جمله موارد بسیار پیچیده محسوب می‎شود و نیاز به آگاهی از اطلاعات حقوقی و پزشکی دارد. بنابراین اگر تصمیم دارید از پزشکان شکایت کنید بهتر است این کار را بر عهده وکلای متخصص جرایم پزشکی بسپارید.

وکیل آنلاین جرایم پزشکی چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

وکیل جرایم پزشکی, شخصی است که وظیفه دارد به بیماران آسیب دیده در اثر مواردی نظیر قصور پزشکی, مشاوره‌های لازم را ارائه کند. بیماری که در اثر خطای کادر پزشکی دچار آسیب مادام‌العمر شده باشد می‌تواند شکایت از پزشک را با این وکلا مطرح نموده و به وکیل وکالت دهد تا اقدامات لازم به منظور طرح شکایت کیفری علیه پزشک را پیش ببرد.
از جمله مواردی که بیمار می‌تواند بر علیه پزشک طرح شکایت نماید می‌توان به ممانعت از کمک به بیمار, اغفال بیمار, افشار اسرار بیمار, سقط جنین و… اشاره کرد. در این حالت وکیلی که به عنوان متخصص در امور و جرایم پزشکی شناخته می‌شود می‌تواند حق شکایت برای بیماران را ایجاد کند و عنوان نماید که پزشک در قبال بیمار, دارای مسئولیت‌هایی است که موظف به رعایت آن می‌باشد. بنابراین اگر بیمار, در اثر قصور و عدم مسئولیت پذیری این پزشک, دچار خسارت و آسیب شود می‌بایست پاسخگو بوده و در صورت نیاز, خسارت لازم را جبران نماید. به طور کلی می‌توان وظایف وکلای جرایم پزشکی را اینگونه عنوان کرد:

  •  صحبت در مورد مسئولیت قانونی پزشکان
  •  شرح مسئولیت کیفری پزشکان

از آنجایی که دامنه دعاوی پزشکی بسیار گسترده است بهترین وکیل جرایم پزشکی می‌بایست بر روی تمامی قوانین و مقررات پزشکی, تسلط کافی داشته باشد. این شخص می‌بایست در ابتدا, با استفاده از مدارک و مستندات موجود تشخیص دهد که آیا آسیب وارده به بیمار بر اثر تخلف پزشکی بوده یا خیر و آیا مشمول مجازات خواهد شد.

در ادامه, پس از صحبت با بیماری و جمع آوری مستندات و مدارک مربوطه, شکواییه دقیق و مستندی را علیه پزشک طرح نماید. عموما در پرونده‌های پزشکی, داشتن تجربه و مهارت کافی می‌تواند به رسیدن نتیجه عالی بسیار کمک کند چرا که چنین پرونده‌هایی عمدتا پر از نکات پزشکی و تخصصی هستند.

وکیل آنلاین جرایم پزشکی در اصفهان

متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد آن هستیم که بر اثر مشکلاتی نظیر کوتاهی و قصور پزشکی, عدم تشخیص بیماری و یا سهل انگاری پزشک در مورد بیماران, بسیاری از افراد دچار مشکلاتی نظیر قطع عضو, آسیب‌های مادام‌العمر و یا حتی مرگ شده‌اند. بسیاری از خانواده‌ها در تلاش بودند تا با اثبات تخلفات پزشکی, بتوانند پزشکان مربوطه را به مجازات برسانند اما به دلیل پیچیدگی‌هایی که این پرونده‌ها دارند, نتوانستند به احقاق حق برسند.

وکیل آنلاین جرایم پزشکی در اصفهان | مسیح قاسمی

وکیل آنلاین جرایم پزشکی در اصفهان

هزینه وکیل آنلاین جرایم پزشکی

در چنین پرونده‌هایی, حضور یک وکیل که در زمینه جرایم پزشکی تسلط دارد می‌تواند راهگشا باشد. مسیح قاسمی به عنوان یکی از وکلای برتر کشور به عنوان وکیل آنلاین جرایم پزشکی در اصفهان قادر به ارائه مشاوره به شما عزیزان می‌باشد. شما می‌توانید به منظور دریافت مشاوره قصور پزشکی از وکیل آنلاین جرایم پزشکی و اطلاع از هزینه وکیل آنلاین جرایم پزشکی با ما در ارتباط باشید. همچنین میتوانید برای دریافت سایر خدمات وکالت در زمینه های مختلف اعم از وکیل شرکت در اصفهان و … با ما تماس بگیرید.تماس با وکیل