مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

هزینه وکیل طلاق از طرف مرد

هزینه وکیل طلاق از طرف مرد

هزینه وکیل طلاق از طرف مرد اگر در حال حاضر درگیر مسئله طلاق هستید بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. در این مقاله مطالب مفیدی درباره طلاق از طرف مرد, هزینه وکیل طلاق از طرف مرد, شرایط و مدراک لازم برای طلاق یک طرفه را در اختیار شما قرار خواهیم داد. همچنین به چند سوال اساسی که ممکن است در مسیر طلاق یک طرفه برایتان بوجود بیاید پاسخ خواهیم داد. با مسیح قاسمی , بهترین وکیل طلاق در اصفهان همراه باشید.
شاید تابحال این حرف به گوشتان خورده است که در جوامع امروزی آمار طلاق نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است. بله درست است. اگر آمار طلاق در چند سال اخیر را بررسی کنیم خواهیم دید که این آمار از سال ۱۳۹۹چیزی حدود ۴ درصد افزایش یافته است. علاوه بر افزایش آمار طلاق, آمار ازدواج نیز بطور گسترده ای در حال کاهش است و این مسئله برای سلامت کلی جامعه و خانواده ها نگران کننده است. اما اگر شما در حال حاضر باتوجه به دلایل مهم نمی توانید زندگی مشترکی که شروع کردید را ادامه دهید و زندگی کردن برایتان سخت و دشوار شده است بهتر است به طلاق, به عنوان یک راه حل نگاه کنید. این مسئله را در نظر داشته باشید که همیشه طلاق یک انتخاب اشتباه نیست. بلکه ممکن است شما را از یک زندگی سخت و مشقت بار نجات دهد تا بتوانید یک زندگی سالم تر از نظر روانی و احساسی را تجربه کنید.

هزینه وکیل طلاق از طرف مرد | مسیح قاسمی

هزینه وکالت طلاق از طرف مرد

زمانیکه یک مرد درخواست طلاق یک طرفه می دهد در بسیاری از موارد ممکن است همسرش موافق طلاق نباشد. در چنین شرایطی اگر هیچ امیدی برای اصلاح اشتباهات و مشکلات وجود ندارد می توانید اقدام به طلاق یک طرفه کنید. شرایط طلاق یک طرفه با طلاق هایی که با توافق دو طرفین انجام می شود متفاوت است. هزینه وکیل طلاق از طرف مرد طبق شرایط موجود برای هر فرد ممکن است کمی متغیر باشد. اما طبق قوانین کشورمان حق طلاق برای مردان است. این مسئله می تواند کار را برای وکلای طلاق از طرف مرد آسان تر کند و مسلما هزینه وکیل طلاق از طرف مرد هم کمتر خواهد بود. علاوه بر در نظر گرفتن هزینه وکیل, در قدم اول باید یک وکیل سرشناس و خوشنام را برای پیگیری مراحل طلاق خود پیدا کنید. سعی کنید وکیلی که انتخاب می کنید قبلا در حوزه طلاق یک طرفه پرونده هایی را به انجام رسانده باشد و در این زمینه دارای سابقه و موفقیت بالا باشد. یکی از بهترین وکلا در زمینه طلاق از طرف مرد در شهر اصفهان جناب آقای مسیح قاسمی است. همچنین ایشان یکی از بهترین وکلا در حوزه های حقوقی, خانواده ومواد مخدر در اصفهان می باشد. اگر در حال حاضر به دنبال یک وکیل مجرب و کار بلد برای طلاق هستید مسیح قاسمی یک انتخاب بسیار هوشمندانه است. مسیح قاسمی با دانش و مهارت بالا در زمینه وکالت می تواند براحتی مشکلات حقوقی و طلاق شما را بررسی و حل کند. برای مشاوره و ارتباط مستقیم با وکیل می توانید به سایت مسیح قاسمی مراجعه کنید. همچنین برای اطلاع از هزینه وکیل طلاق از طرف مرد می توانید با راه های ارتباطی موجود در وب سایت در تماس باشید.

شرایط و هزینه وکیل طلاق از طرف مرد

درست است که طبق قانون حق طلاق برای مرد است. اما برای طلاق یک طرفه از جانب مرد, شخص مورد نظر باید یک سری شرایط را داشته باشد.
برخی از این شرایط شامل موارد زیر است؛
اولین شرط, پرداخت و ادای کامل حق و حقوق زن است. در واقع تا زمانیکه حقوق زن شامل؛ مهریه, نفقه و نحله بطور تمام و کمال پرداخت نشود مرد نمی تواند درخواست طلاق یک طرفه بدهد. در واقع فرد می تواند درخواست طلاق خود را ثبت کند اما دادگاه تا زمانیکه این حقوق بطور کامل پرداخت نشده باشد درخواست فرد را بررسی نخواهد کرد.
تصنیف اموال؛ تصنیف اموال همان توزیع اموال است. اگر مرد هنگام عقد زن شرط تصنیف اموال را امضا کرده باشد در صورت درخواست طلاق یک طرفه باید نصف اموال و دارایی های خود را در اختیار همسر خود قرار دهد. در غیر اینصورت با درخواست طلاق او موافقت نخواهد شد.
اگر مرد توان پرداخت حق و حقوق زن را بطور کامل نداشته باشد, باید چه کاری انجام دهد؟
در چنین شرایطی دو راه وجود دارد؛
مرد سعی کند رضایت زن را کسب کند و در نهایت بصورت توافقی طلاق را انجام دهد.
یا اینکه با موافقت دادگاه پرداخت حقوق بصورت قسطی انجام شود.

توجه داشته باشید که هزینه وکیل طلاق از طرف مرد, بطور کامل بر عهده خود فرد است و هیچ قانونی مبنی بر تقسیم این هزینه بین زوجین وجود ندارد. حتی اگر طلاق توافقی هم باشد هر کدام از طرفین وکیل مخصوص خود را دارد و هزینه هر وکیل بر عهده موکل آن خواهد بود.

هزینه وکالت طلاق از طرف مرد | مسیح قاسمی

مدارک لازم برای طلاق از طرف مرد

برای اینکه فرد درخواست خود را در دادگاه مبنی بر طلاق از طرف مرد ثبت کند باید یکسری مدارک را به همراه درخواست به دادگاه ارائه دهد.
● مدارک شناسایی, تحویل اصل شناسنامه الزامی است.
● تحویل اصل سند ازدواج
● برگه گواهی که ثابت کند تمام حق و حقوق زن بطور کامل پرداخت شده است.

ویژگی بهترین وکیل برای طلاق از طرف مرد چیست؟

یک وکیل خوب برای طلاق باید در زمینه طلاق پرونده های زیادی را در رزومه خود داشته باشد. درواقع سابقه بالا برای حل پرونده های طلاق برای یک وکیل خوب الزامی است.
یک وکیل خوب باید در کار خود مهارت بالایی داشته باشد و در زمان دفاع بتواند با کنار هم قرار دادن اسناد و بیان به جا و درست قوانین از موکل خود به نحو احسنت دفاع کند.
ارتباط گرفتن با موکل از ویژگی های وکلای کار بلد است. اگر موکل و وکیل نتوانند بخوبی باهم ارتباط برقرار کنند کار بخوبی پیش نخواهد رفت.
قابل اعتماد بودن و داشتن سابقه درخشان نیز از مهمترین ویژگی های یک وکیل خوب بشمار می رود.
یک وکیل خوب باید نرخ حق الوکاله مقرون به صرفه و متناسب با سرمایه اکثریت افراد داشته باشد.
اگر در شهر اصفهان زندگی می کنید و نگران هزینه وکیل طلاق از طرف مرد هستید می توانید با مراجعه به سایت مسیح قاسمی با این وکیل نام آشنا و سوابق او بیشتر آشنا شوید‌. همچنین برای دریافت وقت مشاوره و قبول پرونده توسط این وکیل می توانید با راه های ارتباطی که در این سایت وجود دارد در تماس باشید. مسیح قاسمی از برجسته ترین وکلای طلاق در شهر اصفهان است.

هزینه وکالت طلاق از طرف مرد | مسیح قاسمی

هزینه وکالت طلاق از طرف مرد

هزینه وکیل طلاق از طرف مرد چقدر است؟

این هزینه باتوجه نوع پرونده شما و میزان پیچیده بودن آن متغیر است. همچنین وکیلی که برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب می کنید و مدت زمان فعالیت او بر هزینه وکیل طلاق از طرف مرد تاثیرگذار خواهد بود. شاید تصور کنید که قیمت وکیل طلاق از طرف مرد, بالا است. اما یک وکیل خوب می تواند پرونده شما را با سرعت بیشتری به انجام برساند و میزان موفقیت شما را در آن افزایش دهد.تماس با وکیل