مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع

وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع

وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع, با توجه به اینکه در سال‌های اخیر شاهد حضور اتباعی از کشورهای همسایه از جمله پاکستان, افغانستان, عراق و… در کشور هستیم, به یکی از مسائل بسیار با اهمیت تبدیل شده است. در صورتی که تمایل دارید در مورد اخذ شناسنامه برای اتباع کشورها اطلاعات لازم را به دست آورید در ادامه این مقاله همراه مسیح قاسمی که بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان می باشد, همراه باشید.

وکیل گرفتن شناسنامه برای اتباع در اصفهان | مسیح قاسمی

وکیل گرفتن شناسنامه برای اتباع در اصفهان

وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع, چالش‌ها و راهکارها

پیش از آنکه به بررسی وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع بپردازیم باید گفت منظور از تبعه کیست و این شخص, چه حقوقی در کشور دارد. بر اساس قانون مدنی کشور ماده 976, منظور از تبعه شخصی است که با دولت, رابطه‌ای معنوی, سیاسی و یا حقوقی دارد. چنانچه شخصی تمایل داشته باشد تا از تمامی حقوق قانونی برخوردار باشد نیاز است تا تابعیت کشور ایران را دریافت کند. لازم به ذکر است بدون دریافت تابیعت, شخص از دریافت بسیاری از خدمات بی‌بهره خواهد ماند.

آیا دریافت شناسنامه (تابعیت) برای اتباع اهمیت دارد؟

منظور از شناسنامه, سند تابعیت است که به موجب آن اثبات می‌شود فرد خارجی, اجازه اقامت و حضور در کشور را دارد. طبیعتا اشخاص و اتباع خارجی زمانی می‌توانند تابعیت ایرانی را دریافت کنند که مدت زمانی از اقامت و حضور آنها در داخل کشور گذشته باشد. در چنین حالتی این اتباع خارجی می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم, نسبت به دریافت شناسنامه یا تابعیت ایرانی خود اقدام کنند.

مطمئنا دریافت شناسنامه برای اتباع از اهمیت بسیار زیادی برخودار است چرا که در این صورت افراد قادر هستند از حقوق و مزایای کشور مقصد استفاده کنند. اگر توجه کرده باشید در سال‌های اخیر, بسیاری از اتباعی که از کشورهای همسایه سمت ایران مهاجرت نموده‌اند با مشکلات عدیده‌ای در زمینه دریافت خدمات, مزایا و حقوق قانونی روبه‌رو شده‌اند. برای مثال, عدم امکان ثبت نام در مدارس از جمله مشکلاتی است که این اتباع با آن مواجه هستند.به همین علت ما به وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع نیازمندیم.

نحوه گرفتن شناسنامه برای اتباع | مسیح قاسمی

وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع

اتباع خارجی برای دریافت شناسنامه باید دارای چه شرایطی باشند؟

اتباع خارجی که از کشورهای دیگر به ایران مهاجرت می‌نمایند می‌بایست به منظور دریافت حقوق و مزایای این کشور, ابتدا نسبت به دریافت شناسنامه اقدام کنند. لازم به ذکر است این افراد باید دارای شرایط ویژه‌ای را داشته باشند و تمامی مدارک لازم را به ادارات مربوطه ارائه نمایند.

در بسیاری از موارد, مراحل دریافت شناسنامه بسیار پیچیده و دشوار است به طوری که اتباع به سادگی قادر به طی نمودن مراحل قانونی آن نیستند. در این حالت, حضور یک وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع , مجرب و با سابقه می‌تواند کمک بزرگی به پیش بردن این پرونده نماید. در ابتدا نگاهی به شرایط لازم برای اخذ شناسنامه خواهیم انداخت. شخصی که دریافت اخذ شناسنامه می‌نماید می‌بایست به سن 18 سال تمام رسیده و اهلیت قانونی داشته باشد.

همچنین نباید از خدمات سربازی فرار کرده باشند. اتباعی که از کشورهای همسایه دیگر نظیر عراق, افغانستان و… وارد کشور می‌شوند و تمایل دارند تابعیت ایرانی را دریافت کنند می‌بایست به مدت 5 سال به طور متوالی یا متناوب در کشور حضور داشته باشند و از نظر سیاسی, اخلاقی و… دارای هیچگونه جرم یا اتهامی نداشته باشند و بتوان از لحاظ اخلاقی آنها را تائید صلاحیت نمود.

از جمله شرایط دیگری که اتباع باید از آن برخوردار باشند, دارا بودن تمکن مالی باشند. این بدان معناست که بتوانند هزینه‌های لازم برای معیشت خود را تامین نمایند تا در کشور مقصد هزینه‌های اضافی ایجاد نکنند. وجود مواردی نظیر تخصص در صنعت, هنر یا یک حرفه خاص و یا دارا بودن سرمایه مالی کلان, به عنوان یک مزیت عالی برای این اتباع در نظر گرفته می‌شود. در صورتی ه تمایل به دریافت شناسنمه دارید میتوانید با مسیح قاسمی که وکیل حقوقی در اصفهان می باشد از ظریق شماره 09131705100 تماس حاصل فرمائید.

شناسنامه برای اتباع | مسیح قاسمی

وکیل شناسنامه

وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع  و مدارک لازم

مراحل دریافت شناسنامه برای اتباع خارجی از پیچیدگی‌های بسیار زیادی برخوردار است به طوری که بسیاری از افراد در میانه راه, با نا امیدی روبه‌رو شده و این روند را نیمه تمام رها می‌کنند. در صورتی که اتباع خارجی, به قوانین و مدارک لازم تسلط کافی داشته باشند تنها کافیست تا این مدارک را در اختیار اداره مربوطه قرار دهند در غیر اینصورت می‌توانند به منظور افزایش سرعت این روند, از یک وکیل برای روند دریافت شناسنامه کمک بگیرند.

به طوری کلی مراحل درخواست و مدارک مورد نیاز برای اخذ شناسنامه به شرح زیر است:

1. اقدام و تقاضای فرد به منظور صدور شناسنامه
2. تنظیم اقرارنامه رسمی توسط پدر و مادر شخص
3. دریافت فرد حکم اثبات نسب برای فردی که پدر وی فوت شده باشد
4. اصل گواهی ولادت
5. شناسنامه پدر و مادر

برای اتباع خارجی که بالای 18 سال دارند ارائه این مدرک لازم و ضروری است. در کنار این موارد, شخص می‌بایست موارد دیگری نظیر عکس, درخواست سند, پرداخت هزینه‌های مربوط به صدور شناسنامه و… را نیز ارائه نمایند. در نگاه اول, طی نمودن این مراحل می‌تواند بسیار ساده و غیر پیچیده به نظر برسد اما زمانی که اتباع اقدام به درخواست می‌نمایند ممکن است به دلیل پیچیدگی‌های مراحل صدور, نتوانند به سرعت شناسنامه خود را اخذ نمایند. در چنین حالتی چاره چیست؟ در این موارد, اتباع خارجی می‌توانند با دریافت مشاوره از وکلای متخصص و مجرب در این زمینه, پروسه اخذ شناسنامه را به راحتی طی نموده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن, شناسنامه و تابعیت خود را دریافت نمایند.

بهترین وکیل برای اتباع | مسیح قاسمی

بهترین وکیل برای اتباع

وکیل خوب برای دریافت شناسنامه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

همانطور که می‌دانید مسئله وکیل برای گرفتن شناسنامه برای اتباع نیز همانند بسیار از امور نیاز به تخصص و مهارت در یک زمینه خاص دارد و هر یک از وکلا می‌توانند در یک زمینه خاص به وکالت بپردازند. شناسنامه یکی از مدارک شناسایی است که به ویژه برای افرادی که از اتباع کشورهای خارجی محسوب می‌شوند لازم است. بسیاری از این اتباع, در طی فرایند دریافت شناسنامه به وکلای غیر مجرب مراجعه می‌کنند که سبب ایجاد مشکل می‌شود. یک وکیل خوب معمولا دارای ویژگی‌های زیر است:
1. راهکارهای ساده و کم هزینه ارائه می‌کند.
2. تحلیل‌های علمی مناسب ارائه می‌نماید.
3. تسلط لازم و کافی بر قوانین دارد.
4. متبحر, حرفه‌ای و با تجربه است.
5. قابل اعتماد است و می‌تواند
در صورتی که از اتباع خارجی هستید و برای دریافت شناسنامه با مشکل مواجه شدید کافیست تا به منظور دریافت مشاوره با دفتر وکالت مسیح قاسمی با شماره 09131705100 تماس حاصل نمایید. مسیح قاسمی به سایر خدمات وکالت از جمله وکیل شرکت در اصفهان نیز میپردازد.تماس با وکیل