مشاوره نیاز داری؟

09131705100

با ما در ارتباط باش

masihghasemilawyer

مشاوره نیاز داری؟

09131705100

مشاوره نیاز داری؟

masihghasemilawyer@gmail.com

 

اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر

اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر

اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر توسط مسیح قاسمی

مواد مخدر از جمله پرونده هایی است که قانون گذار, مجازات سختی را برای آن در نظر گرفته است . به دلیل پیچیده بودن شرایط این پرونده ها, برای اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر لازم است تا از یک وکیل متخصص مواد مخدر و یا یک وکیل حقوقی در اصفهان کمک بگیرید . در این مقاله به راه های اثبات بی گناهی جرایم مواد مخدر می پردازیم و همچنین درباره ی میزان وثیقه مواد مخدر صحبت خواهیم کرد ؛ تا انتها همراه ما باشید . اپر به دنبال بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان هستید تنها کافیست با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمائید.

اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر | مسیح قاسمی

اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر

راه های اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر

به منظور اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر, به شواهد و مدارک محکه پسند نیاز دارید ؛ همچنین نداشتن سوء سابقه از مواردی ات که بر اثبات بی گناهی شما اثر مثبتی می گذارد ؛ علاوه بر این, حضور یک وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه ی مواد مخدر تخصص و تجربه ی کافی داشته باشد کمک زیادی به شما خواهد کرد .

در حقیقت وکیل به زیر و بم قوانین آگاه است, می تواند پرونده ی شما را از زوایای مختلف برسی نماید و مدارک و مستندات را به دادگاه ارائه کند تا بهترین راه حل را جلوی پای شما بگذارد .

تخفیف مجازات در حمل مواد مخدر

با اینکه که قانون گذار در قانون, به جرایم مربوط به مواد مخدر سختگیری زیادی دارد , اما با این حال در مواردی به متهم کمک  هم می کند ؛ اگر متهم در دادگاه مجرم شناخته شود و حکمی بر علیه او صادر شود, در صورت داشتن شرایط زیر از تخفیف در مجازات بهره مند خواهد شد :

1- وجود انگیزه شرافتمندانه : نه تنها در جرایم مواد مخدر, بلکه در تمامی جرایم, داشتن انگیزه ی شرافتمندانه به متهم کمک می کند تخفیف در مجازات شامل حال او گردد .

2- همکاری با پلیس و یا سیستم قضایی : همکاری با پلیس و سیستم قضایی یک عامل تاثیرگذار بر تخفیف در مجازات به حساب می آید ؛ در حقیقت وقتی فرد محکوم با پلیس همکاری می کند, باعث برقرای عدالت و تعیین عواقب دیگر مجرمین خواهد شد . اینگونه فرد ابراز پشمانی می کند و قانون هم به او تخفیف می دهد .

3- همانطور که کمی قبل تر گفته شد, نداشتن سوء پیشینه کمک بسیاری به افراد خواهد کرد .

در جرایم حمل مواد مخدر افراد حق دارند که از خود دفاع کنند و مشاوره ی حقوقی دریافت کنند . با توجه به این موضوع, وظیفه ی یک وکیل خوب در اینجا این است که موکل خود را از مسائل حقوقی و فرایندهای قضایی آگاه کند تا شانس او برای پیروزی در دادگاه افزایش پیدا کند .

راه های اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر |مسیح قاسمی

راه های اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر

برای احکام صادر شده در جرایم مواد مخدر, امکان اعتراض به حکم جود دارد ؟

بعد از اینکه جلسه ی دادگاه برای متهم برگزار شد, حکمی از سوی داگاه بدوی صادر می شود . این حکم بسته به شرایط مختلف متاوت می باشد ؛ ممکن است جریمه ی نقدی باشد یا حبس و یا حتی اعدام !

اگر حکم دادگاه بر علیه متهم بود و او را محکوم کرد, یک وکیل حرفه ای موظف است برای اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر, اعاده دادرسی کند و به حکم صادر شده در دادگاه بدوی اعتراض نماید .

در حقیقت یک وکیل باسابقه و متخصص از تجربیات و علم و دانش خود استفاده می کند تا مسیر پرونده را به نفع موکل خود برگرداند . پس از اعتراض به حکم, دادگاه تجدید نظر تشکیل می گردد و در صورتی که شواهد و مدارک کافی ارائه شده باشد ممکن است حکم دادگاه بدوی لغو بشود .

برای دریافت مشاوره و بررسی پرونده ی خود , می توانید به مسیح قاسمی که یکی از بهترین وکلای مواد مخدر اصفهان می باشد, مراجعه نمایید و یا از طریق شماره تماس های زیر با مسیح قاسمی تماس بگرید .

اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر با ماشین

در قانون بسیاری از کشور ها مانند ایران هر گونه ساخت, تولید, فروش, توزیع, حمل و نگهداری و مصرف هر گونه مواد مخدر اعم از سنتی و صنعتی از جمله تریاک, کوکائین, مورفین, هروئین, شیشه و هر ماده ی مخدری که  به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده , جرم محسوب می شود .

بنابراین حمل مواد مخدر با ماشین تخلف محسوب می شود و ممکن است مجزات سنگینی را به دنبال داشته باشد . اما نکته ای که وجود دارد این است که اثبات بی گناهی در حمل مواد  با ماشین کار بسیار سخت و پیچیده ای می باشد .

در حقیقت اگر شخصی گناهکار نباشد و مواد مخدر در خودروی او پیدا شود, در صورتی که نتواند مجرم را شناسایی کند و اثبات کند که این ماده مال آن شخص بوده, قانون مالک خودرو را صاحب مواد مخدر می داند . بنابراین حضور یک وکیل حرفه ای که تجربه های موفقی در اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر داشته ضروری می باشد .

میزان وثیقه برای مواد مخدر

در مسیر اثبات بی گناهی در حمل مواد ممکن است, متهم بازداشت شود ؛ اما این شانس برای افراد وجود دارد که تا روز دادگاه و تعیین تکلیف, به صورت مشروط آزاد باشند . این موضوع با تودیع وثیقه امکان پذیر می شود , پس در ابتدا بهتر است این را بررسی کنیم که نحوه ی صدور وثیقه به چه شکل است ؟

بعد از اینکه تحقیقات اولیه انجام گرفت, پرونده به دادسرا ارجاع داده می شود ؛ پس از بررسی پرونده, متناسب با جرم و مجازاتی که قانون در نظر گرفته است, قرار وثیقه صادر می گردد . پس از تودیع وثیقه متهم منع بازداشت می شود و یا اگر در زندان است, پس از انجام امور اداری, آزاد می شود .

در جرایم مربوط به مواد مخدر, اینکه متهم دست به چه جرمی زده است و قانون برای آن جرم, چه مجازاتی را در نظر گرفته است, مبنای تعیین میزان وثیقه می باشد . در نتیجه مقام قضایی که مسئول رسیدگی به پرونده است میزان تناسب جرم با وثیقه را مشخص می نماید .

طریقه اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر | مسیح قاسمی

جمع بندی اثبات بی گناهی در حمل مواد مخدر

همانطور که متوجه شدید اثبات بی گناهی در حمل مواد از جرایم کیفری پیچیده به حساب می آید که قانون گذار به شدت با آن برخورد می کند . بنابراین افرادی که به این جرایم متهم می شوند کار سختی را پیش رو خواهند داشت . استخدام یک وکیل که در پرونده های مشابه موفقیت داشته, می تواند کمک زیادی به متهم بکند .

البته نا گفته نماند وجود  مدارک و شواهدی که بتواند دادگاه را مجاب کند تا به نفع بی گناهی شما رای صادر کند از اساسی ترین نیازهای پرونده های ان چنینی است . شما می توانید از شاهدان عینی کمک بگیرید, یا برای مثل مدارکی را ارئه کنید که اثبات نماید, شما به صورت ناخواسته و از روی ناآگاهی مرتکب جرم شده اید . شما میتوانید برای دریافت خدمات وکال از مسیح قاسمی کمک بگیرید. مسیح قاسمی که وکیل ملکی در اصفهان نیز می باشد, آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.تماس با وکیل